fbpx

Tiesioginis priėmimas įsibėgėja!


Tiesioginis priėmimas

Tiesioginis priėmimas

 

Tiesioginis priėmimas į Kazimiero Simonavičiaus universitetą, prasidėjęs balandžio 3 dieną, įgauna pagreitį! Kiekvieną penktadienį KSU vyksta motyvaciniai pokalbiai su stojančiaisiais.

Studijų plėtros skyriaus direktorė Agnė Bružaitė apie tiesioginį priėmimą pasakoja: „Su stojančiaisiais bendraujame jau trečią penktadienį ir mano įspūdis apie išankstinio priėmimo metu sutiktus dalyvius yra išties puikus. Ypač smagu matyti aktyvius, ryžtingus jaunus žmones, kurie pas mus ateina ir demonstruoja aiškų suvokimą apie tai, ką nori veikti savo gyvenime, pasakoja, kaip sistemingai to siekia, parodo, jog tiesiog „gyvena“ mada, verslu, aviacija ar teise.

Šių metų priėmimas šiek tiek skiriasi nuo ankstesniųjų tuo, kad turime galimybę bendrauti su dar vidurinėje mokykloje besimokančiais stojančiaisiais. Maloniai stebina tai, kad šie stojantieji į pokalbius ateina labai gerai pasiruošę ir jau daug žinodami apie Kazimiero Simonavičiaus Universitetą bei vykdomas studijų programas. Taip pat pokalbių metu tenka bendrauti ir su tais, kurie mus randa po netrumpo ieškojimo, domėjimosi ir galiausiai priima sprendimą, kad taip, čia yra ta vieta, ta studijų programa, tie dėstytojai ir toks galimybės, kurių jie nori ir renkasi atsakingai planuodami savo ateitį. Mūsų Universitetas būtent tokių studentų ir laukia, todėl labai džiaugiuosi, jog tokių motyvuotų stojančiųjų tik daugėja. Vadinasi dirbame teisinga linkme.

Manau, kad mūsų pasirinkta tiesioginio priėmimo ir motyvacinių pokalbių su stojančiaisiais sistema iš tiesų pasiteisina. Tai naudinga ir Universitetui, ir studentui, nes toks priėmimas padeda atsirinkti geriausius kandidatus, leidžia įvertinti juos daug visapusiškiau – matyti ne tik akademines jų žinias, bet ir kitus jų gabumus bei talentus, sužinoti, kuo jie domisi, ko siekia, ko tikisi iš studijų ir atsižvelgiant į tai pasiūlyti jiems kokybiškiausią ir labiausiai lūkesčius bei karjeros planus atitinkantį studijų variantą“.

Karjeros koordinatorius Olegas Beriozovas teigia: „Motyvaciniuose pokalbiuose dalyvaujantys būsimieji studentai žino, ką nori veikti, džiugina tai, jog jie tvirtai apsisprendę, ką nori studijuoti, aiškiai įsivaizduoja savo būsimą karjerą. Tai įrodo, jog Kazimiero Simonavičiaus universitete nori studijuoti ypač gabūs studentai, kurie mato Universitetą kaip jų ateities projektuotoją. Esame pasirengę padėti jų sėkmingos karjeros pamatus“.

Apie tiesioginį priėmimą:

Tiesioginis priėmimas – tai galimybė stoti į pasirinktą universitetą tiesiogiai (ne per LAMA BPO sistemą). Jis skirtas tiems, kurie ketina studijuoti savo lėšomis. Tiesioginis priėmimas į KSU vyks iki 2017 m. rugpjūčio 31 dienos. Šiemet stojantiesiems per tiesioginį priėmimą ir pasirašiusiems dokumentus dėl studijų iki 2017 m. liepos 14 d. studijų kainai taikoma 30 proc. nuolaida.

Daugiau informacijos apie priėmimą: https://goo.gl/x7EKll

Dalinkis:

GRĮŽTI