fbpx

Teisės nuotolinės studijos – jau KSU!


Asociatyvi nuotr.

Asociatyvi nuotr.

 

Rugsėjį Kazimiero Simonavičiaus universitete startuoja Teisės nuotolinės vientisosios studijos! Neretai svarstantiems rinktis nuotolines studijas kyla daugybė klausimų: kaip jos vyksta, kuo nuotolinės studijos skiriasi nuo tradicinių (nuolatinių) ir kt. Atsakome!

Kaip ir bet kuriose tradicinėse studijose, studijuojant nuotoliniu būdu taip pat vyks paskaitos ir kiti užsiėmimai, kuriuos ves dėstytojai. Jums bus pateikiama studijoms reikalinga mokymosi medžiaga, vyks tarpiniai kiekvieno studijų dalyko atsiskaitymai ir egzaminai, gausite namų ir kursinius darbus, bus organizuojamas testavimas, dėstytojai jus konsultuos. Studentų teisės ir pareigos, studijų programų reikalavimai, įgyjamos kompetencijos ir diplomas bus lygiai tokie patys, kaip tradicinių studijų studentų.

Pagrindinis skirtumas tarp nuotolinių ir tradicinių studijų yra tas, kad didžioji dalis studijų veiklų bus organizuojama Kazimiero Simonavičiaus universiteto elektroninių studijų aplinkoje internetu. 

Šiuolaikiškas studijas nuotoliniu būdu dažniausiai renkasi tie studentai, kurie dėl darbo, šeimos ar kitų priežasčių negali reguliariai dalyvauti tradiciniuose auditoriniuose užsiėmimuose, bet gali skirti laiko studijoms kitu jiems patogiu metu.

Nuotolinės paskaitos ir įvairūs kiti užsiėmimai grupėms su dėstytojais vyks vaizdo konferencijų būdu. Kiekvienam semestro studijų dalykui turėsite virtualią auditoriją, kurioje rasite pagrindinę studijų informaciją, studijų medžiagą, vaizdo konferencijas, testus, užduotis, konsultacijas su dėstytojais ir kitus studijoms būtinus dalykus.

„Gyvos“ paskaitos ir kiti užsiėmimai vyks universitete, pasirinktinai Vilniuje arba Klaipėdoje (savo studijų vietą pasirinksite pasirašydami studijų sutartį). Galutiniai kiekvieno studijų dalyko atsiskaitymai (egzaminai, kursinių darbų gynimai ir pan.), baigiamųjų darbų gynimai taip pat vyks Universitete jūsų pasirinktame mieste.

„Sprendimą organizuoti nuotolines teisės studijas priėmėme sulaukę nemažai užklausų iš dirbančiųjų, mažesniuose Lietuvos miestuose gyvenančių, taip pat ir emigravusių žmonių. Siūlydami studijuoti teisę nuotoliniu būdu atliepiame teisiniame pasaulyje matomas tendencijas, kai vis daugiau teisinių paslaugų keliasi į skaitmeninę erdvę: dažnu atveju gaudami teisinę paslaugą net nežinome, kurioje fiziškai vietoje yra šios paslaugos teikėjas – teisininkas. Studijų metu naudojami šiuolaikiški dėstymo metodai: virtualioje erdvėje pateikiami testai, vyksta konsultacijos ir kt. Nuotolinės studijos suteikia lankstumo ir laiko prasme: studentas gali susidaryti individualų savo paties mokymosi grafiką, gali studijuoti bet kurioje vietoje jam patogiu laiku“, – pasakoja KSU Teisės fakulteto dekanė dr. Aida Kišūnaitė.

Daugiau apie Teisės studijas: https://goo.gl/MJnS6g 

Daugiau apie nuotolines studijas galite paskaityti prisijungus prie realios nuotolinių studijų sistemos: https://goo.gl/Q8b4iM  Dėmesio! Norėdami prisijungti spauskite dešinėje pusėje apačioje esantį mygtuką „Log in as a guest“.

Dalinkis:

GRĮŽTI