fbpx

Teisės ir technologijų instituto Studentų mokslinė draugija kviečia į atvirų paskaitų ciklą


Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės ir technologijų instituto Studentų mokslinė draugija kviečia į atvirų paskaitų ciklą „Teisė kitu kampu“. Šios paskaitos skirtos visiems, kurie nori tobulinti save kaip būsimą karjeros asmenybę, susipažinti su kitokiu teisiniu požiūriu ir diskutuoti aktualiausiomis teisės bei socialinėmis temomis. Paskaitų metu sulauksime žinomų svečių iš įvairių teisės bei karjeros konsultavimo sričių. Tikimės, jog šios atviros paskaitos padės kiekvienam tobulėti bei įgauti naujų kompetencijų, kurias galės panaudoti savo profesiniame kelyje.

Kviečiame į nuotolinę paskaitą ,,Teisėjų padėjėjo karjera: mitai ir tikrovė“. Paskaitos metu kalbėsime apie šios profesijos ypatumus, karjeros perspektyvas, šiandienines aktualijas bei su kokiais iššūkiais susiduria teisėjų padėjėjai. Paskaita vyks nuotoliniu būdu lapkričio 17 d. 18 val. Prisijungimai bus siunčiame tik užsiregistravusiems dalyviams. Registracija vyksta iki lapkričio 16 d. 15 val. imtinai.

Paskaitą skaitys Simona Bareikytė – Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros doktorantė, Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjo padėjėja, Teisėjų padėjėjų asociacijos pirmininkė.

Registracijos nuoroda: tps://forms.office.com/r/mW8t1vpkk9

Dalinkis:

GRĮŽTI