fbpx

Tarptautinio „Alfa“ vaikų universiteto studentai dalyvavo Kalbų sesijoje


Tarptautinis vaikų universitetas “Alfa”

Neseniai naujus mokslo metus pradėję Tarptautinio vaikų universiteto „Alfa“ studentai ką tik pabaigė pirmąją – kalbų sesiją. Pusdienį trukusioje sesijoje jaunieji studentai dalyvavo lietuvių, anglų, prancūzų ir kinų paskaitose. Susipažino su kiekvienos kalbos unikalumu, išgirdo eilę įdomių faktų apie kiekvieną kalbą , kultūrą bei mokėsi naujų žodžių. Kalbų sesijos tikslas – parodyti, kokia unikali yra kiekviena kalba, kaip tie patys žodžiai skirtingai įvairiose kalbose gali būti naudojami bei kokią naudą teikia kiekvienos šių mokėjimas.

Paskaitas vedė universiteto akademinės bendruomenės nariai, profesoriai bei kinų kalbos mokymų mokyklos kinukalba.lt lektoriai.

Kazimiero Simonavičiaus universiteto inicijuotas „Alfa“ vaikų universitetas – tai unikali ir nemokama edukacinė platforma, kurioje dalyvauja 3-ių klasių moksleiviai iš šių mokyklų: „Saulės“ privačios gimnazijos, Vilniaus Simono Konarskio mokyklos, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos, Šeškinės pradinės mokyklos ir Vilniaus Naujamiesčio mokyklos. Per 190 vaikų 2 kartus į mėnesį Kazimiero Simonavičiaus universitete klausosi paskaitų, diskutuoja ir dalyvauja praktiniuose užsiėmimuose.

Kita Tarptautinio „Alfa“ universiteto sesija numatoma lapkričio mėnesį.

Daugiau nuotraukų čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI