fbpx

Tarptautinė tarpdalykinė konferencija Lenkijoje „Vienas pasaulis – daug kultūrų“


lenkija

Nuotraukoje iš kairės: Prof. dr hab. Monika Jaworska-Witkowska, Kujawy ir Pomorze universiteto Bydgoščiuje Socialinių mokslų fakulteto dekanė, Iwona Waszkiewicz , Bydgoščiaus mero pavaduotoja, KSU rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis, prof. dr hab. Lech Witkowski.

Spalio 27-28 dienomis Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis dalyvavo tarptautinėje tarpdalykinėje konferencijoje „Vienas pasaulis – daug kultūrų“ (angl. One World – Many Cultures), kuri vyko Lenkijoje, Bydgoščiuje. 7-tą kartą vykusią konferenciją organizuoja Kujawy ir Pomorze universitetas Bydgoščiuje.

Pirmąją konferencijos dieną KSU rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis skaitė pranešimą „Privataus universiteto vadyba ir etika besikeičiančioje Europoje“ (angl. Management and Ethics of Private University in a Changing Europe).

KSU kartu su Kujawy ir Pomorze universitetu Bydgoščiuje, Kirgizijos nacionaliniu universitetu ir Rumunijos Vokiškuoju Sibiu universitetu yra pasirašęs keturšalio bendradarbiavimo sutartį, skirtą dalintis didaktine patirtimi, bendradarbiauti verslo, kultūros ir sporto srityse, gerinti studijų kokybę ir efektyvumą, stiprinti universitetų konkurencingumą ir užtikrinti mokslo, verslo ir inovacijų sąveiką.

Dalinkis:

GRĮŽTI