fbpx

Šviesos, kamera, veiksmas! Gauk finansavimą trumpametražiam filmui sukurti


Nori papasakoti savo #EUandME istoriją? Ar esi pasiruošęs priimti iššūkį sukurti scenarijų ir režisuoti trumpametražį filmą padedant pripažintam Europos režisieriui? Ar norėtum pamatyti, kaip tavo idėja perkeliama į didįjį ekraną? Pristatome #EUandME jaunųjų kino kūrėjų konkursą!

Nuo mokymų iki kelionių, nuo naršymo internete iki pastangų sukurti geresnį pasaulį – gyvenimas Europos Sąjungoje suteikia beribes galimybes daryti tai, kas tau patinka, kad ir kur tai nuvestų.

Kviečiame jaunus filmų kūrėjus pažadinti savo vidinį Spielbergą ir parašyti scenarijų trumpametražiam filmui bei jį režisuoti. Filmo trukmė turėtų būti ne ilgesnė nei 5 minutės, o tema turėtų būti glaudžiai susijusi su Europos Sąjungos įtaka kasdieniam žmonių gyvenimui.

Galbūt entuziastingai išnaudoji visas Europos Sąjungos suteikiamas teises keliauti? O gal dievini regioninių virtuvių gėrybes, saugomas ES? Kad ir kokį poveikį ES daro tavo gyvenimui, kviečiame sukurti trumpametražį filmą ir įvertinti suteikiamas galimybes.

Filmas turi būti susijęs su viena iš penkių #EUandME kampanijos temų: skaitmeninėmis technologijomis, judumu, įgūdžiais ir verslu, tvarumu arba teisėmis.

Penki laimingieji, nugalėję konkurse, gaus po 7 500 eurų filmui nufilmuoti. Norint dalyvauti konkurse, reikia trijų dalykų:

dviejų 500 žodžių ilgio santraukų, aprašančių siūlomą filmą. Viena iš jų turi būti parašyta anglų kalba, o kita – tavo gimtąja kalba;

dviejų išmaniuoju telefonu nufilmuotų 60 sekundžių trukmės vaizdo įrašų, paaiškinančių filmo koncepciją. Vienas jų turėtų būti anglų kalba, o kitas – tavo gimtąja kalba;

nuorodos į trumpametražį filmą, kurį jau esi sukūręs per pastaruosius 5 metus.

Paspaudęs toliau pateiktą nuorodą gali gauti daugiau informacijos, perskaityti taisykles ir rasti paraiškos formą: https://europa.eu/euandme/lt/yfc/.

Paraiškas galima pateikti iki 2018 metų spalio 31 d., 12.00 val. CET laiku.

Trūksta įkvėpimo? Siūlome apsilankyti mūsų puslapyje https://europa.eu/euandme/lt ir pažiūrėti penkis profesionalių kino kūrėjų filmus, nagrinėjančius nurodytas temas. Nugalėtojai taip pat galės pasinaudoti vieno iš šių penkių pripažintų režisierių pagalba.

 

Jei turi klausimų, nedvejok ir susisiek su mumis. Linkime kuo didžiausios sėkmės ir laukiame tavo paraiškos.

Su geriausiais linkėjimais,
komanda /
COMM-EUANDME@ec.europa.eu

Dalinkis:

GRĮŽTI