fbpx

Sveikiname pažangiausius KSU studentus!


Kazimiero Simonavičiaus universiteto bendruomenė, tęsdama gražią tradiciją, pasveikino pažangiausius praėjusio semestro studentus. Puikiais studentų pasiekimais džiaugėsi ir juos sveikino Kazimiero Simonavičiaus universiteto rektorė doc. dr. Austė Kiškienė, Verslo inovacijų mokyklos vadovė Deimantė Žilinskienė, Teisės ir technologijų instituto Mokslo ir studijų vadovas Olegas Beriozovas, Kūrybos ekonomikos instituto vadovė doc. dr. Rasa Levickaitė bei Studijų skyriaus vadovė Agnė Bružaitė. Studentams buvo įteiktos pažangumo stipendijos, skirtos 2022 m. pavasario semestrui.

Puikiais rezultatais praėjusį semestrą pasižymėjo Aviacijos vadybos, Rinkodaros ir reklamavimo, Verslo vadybos, Mados industrijų, Pramogų ir turizmo industrijų, Teisės, Organizacinių inovacijų ir vadybos bei Integruotos komunikacijos studijų programų studentai.

Renginio metu pažangiausi studentai turėjo galimybę ne tik pasidžiaugti gautomis stipendijomis, bet taip pat sudalyvavo ir specialioje jiems skirtoje paskaitoje – workshop’e, kuriame verslo santykių mezgimo ekspertė, start4networking koučerė Ramunė Kasparavičienė, dalinosi savo gausiomis žiniomis apie tinklaveiką ir jos svarbą profesinėje veikloje.

Dalinkis:

GRĮŽTI