fbpx

Studijos užsienyje – praturtinanti ir svarbi patirtis


KSU Teisės studentas Kipras Stulgys džiaugiasi turėdamas progą įgyti tarptautinės studijų patirties Autonominiame Barselonos universitete (Ispanija). Erasmus studijų metu trečio kurso studentas žinias gilina nusikaltimų žmogiškumui srityje, studijuoja technologijų taikymą teisėje, dalyvauja išvykstamosiose paskaitose Europos Sąjungos institucijose, mokosi lyčių ir teisės lygiateisiškumo pagrindų.

Kaip  teigia Kipras, labiausiai jam patinka gyvybinga tarptautinė bendruomenė, kuri suteikia galimybę susitikti su žmonėmis iš viso pasaulio. Pasak Kipro, tai praturtina  kultūrinę patirtį. „Sužinojau ispanų kalbos ir kultūros pagrindus – tai padėjo man geriau suprasti skirtingas teisines sistemas ir pagerino tarpkultūrinio bendravimo įgūdžius. Studijos užsienyje leido pažinti skirtingas teisines tradicijas ir įgyti naujų pažinčių. Tai – neįkainojamas turtas šiandieniniame globaliame pasaulyje”, – džiaugiasi studentas.

Kipras kviečia savo kursiokus pasinaudoti Erasmus mobilumo galimybėmis. „Linkiu studentams pasinaudoti galimybe praplėsti savo akiratį. Studijos užsienyje – praturtinanti ir svarbi patirtis“, sako Kipras.

Dalinkis:

GRĮŽTI