fbpx

KSU mokslo metai prasidės lengvai ir nuotaikingai!


Kviečiame universiteto bendruomenę, studentus, o svarbiausia – pirmakursius į mokslo metų atidarymo šventę, kuri vyks rugsėjo 3 d. 11 val. Kazimiero Simonavičiaus universitete (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius).

„Mažiau oficialių kalbų, daugiau bendravimo“ – jau yra tapęs neoficialiu universiteto švenčių motto, kuris ir šį kartą išliks aktualiu. Naujuosius mokslo metus pradės lengvos formos komandiniai, motyvuojantys užsiėmimai, gyva muzika bei pokalbiai gurkšnojant gaiviuosius gėrimus.

Kitą dieną (rugsėjo 4 d.) iki penktadienio (rugsėjo 7 d.) Kazimiero Simonavičiaus universitete vyks įvadinės savaitės užsiėmimai, kurių metu pirmakursiai susitiks su universiteto rektoriumi, studijų koordinatorėmis, Studentų atstovybės nariais, Karjeros centro bei bibliotekos darbuotojais. Pirmakursių taip pat laukia komandos formavimo užsiėmimai ir kitos motyvuojančios, tačiau taip pat ir atpalaiduojančios veiklos.

Beje, planuojama ir universiteto studentų stovykla. Daugiau informacijos apie ją – netrukus. Sekite naujienas tinklapyje, facebooke, pasimatykime instagrame!

Akimirkos iš 2017 m. mokslo metų pradžios šventės:

Dalinkis:

GRĮŽTI