fbpx

Startuoja filmavimo aikštelės asistento kursai


 

Rugsėjo 10 dieną startuoja Filmavimo aikštelės asistento kursai. Mokymai skirti tiems, kurie neturi patirties, ir tiems, kurie jau dirba kine. Šiuose mokymuose bus suteikiama unikali galimybė susipažinti su kino aikštele, pamatyti, kaip kuriamos reklamos ir dideli kino projektai. Praktiką bus galima atlikti šiuo metu vykstančiuose reklamų ir kino projektų filmavimuose. Tai unikali proga žengti pirmuosius žingsnius kino industrijoje.

Sėkmingai pabaigus mokymus bus išduodamas kursų baigimo pažymėjimas, kuris patvirtins įgytas žinias ir įtrauks dalyvį į kino aikštelės asistentų registrą, kuriuo naudosis prodiuseriai dirbdami kino ir reklamos projektuose.

 

Lektoriai:

Lineta Mišeikytė – prodiuserė

Lektorė turinti daugiau nei 20 metų patirtį dirbant su tarptautiniais ir lietuviškais kino filmais. Kartu su užsienio partneriais Lietuvoje nufilmavo daugiau nei trisdešimt filmų. Ji dirbo ir kuriant tokius filmus kaip „Tadas Blinda. Pradžia“, „Eksursantė“, „Karas ir taika”, vienas žymiausių serialų „Černobilis”.

Dagnė Puodžiūnaitė – 1’st AD /2’nd AD (pirmasis / antrasis režisieriaus asistentas)

Dagnės karjera kino ir reklamos srityje prasidėjo 2012 m. Pastaruoju metu ji dirba su užsienio platformomis, tokiomis kaip „Netflix“, HBO, BBC, bet nepamiršta ir lietuviško kino. Dagnė dirba kaip pirmoji/antroji režisierių asistentė ir jau kurį laiką prodiusuoja savo projektus, prieš metus įkūrė savo nedidelę gamybos kompaniją „Best Regards“.
Dagnė yra labai atvira, įkvepianti, visada pastebinti naujus talentus mokytoja.

Martynas Mickėnas – reklamos ir kino prodiuseris, (UAB Kino studija).

Nuo 2014 m. –  Nepriklausomų prodiuserių asociacijos narys. Dagiau nei 20 m. patirtis dirbant filmavimo aikštelėje. Kino studijos vadovas, filmų: „1410, Žinomas nežinomas Žalgiris“, „Šešėlių frontas“, „Liepsnojantis kalavijas“ – prodiuseris, filmų: „Nepatyręs“, „Dėdė Rokas ir Nida“, „Nova Lithuania“ bendraprodiuseris.

 

Pagrindinė informacija:

Mokymai vyks: 2021.09.10-11

09:00-17:00 val.

Kaina: 150 eurų;

* Kursuose galės dalyvauti asmenys turintys galiojantį galimybių pasą arba neigiamą COVID-19 testo rezultatą;

Organizatoriai: Kazimiero Simonavičiaus universitetas, Vilniaus kino biuras.

Partneriai: Lietuvos reklamos prodiuserių asociacija „LAPA“, Nepriklausomų prodiuserių asociacija „NPA“, Vilniaus kino klasteris, Kino studija, „Art box“.

Kursų dėstytojai: Lineta Mišeikytė, Dagnė Puodžiūnaitė, Martynas Mickėnas ir kiti šios srities profesionalai.

Mokymai vyks šiose vietose:

  • Kazimiero Simonavičiaus universitetas (Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius);
  • Reklamų ar kino projektų filmavimo aikštelės.

*COVID19 karantino sąlygomis, kursai būtų vykdomi nuotoliniu būdu per ZOOM programėlę

Būtina išankstinė registracija į mokymus

Registracija

Paraiška finansavimui

Tel. +370 640 78 959, E-mail – krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI