fbpx

Startuoja atvirų paskaitų ciklas #FashionInTheMaking su Marija Palaikyte


Kazimiero Simonavičiaus universitetas kartu su mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė pradeda ambicingą atvirų mados paskaitų ciklą #FashionInTheMaking. Tai tęstinis atvirų paskaitų projektas, kurį inicijuoja vienintelis Lietuvoje siūlantis Mados industrijos bakalauro studijų programą Kazimiero Simonavičiaus universitetas. Kiekvieną mėnesį iki pat birželio (pasirinktą mėnesio trečiadienį) patyrę mados industrijos veikėjai skaitys paskaitas ir kvies diskutuoti įvairiomis su mados verslu susijusiomis temomis bei kvies į mados pasaulį nerti visu pajėgumu.

Mados verslas išgyvena išties ypatingą – naują virsmo periodą. Keičiasi ne tik verslo modeliai, keliai į sėkmę, tačiau ir vertybės. Ar gali būti taip, kad į ateitį žengiame besižvalgydami atgal? O gal kuriame dar neišbandytą rytojų, paremtą nevaržoma technologine revoliucija? Kur riba tarp vertybių ir pragmatiškų ambicijų? Nors tai skamba kaip filosofiniai klausimai, tačiau #FashionInTheMaking paskaitose iš įvairių mados industrijoje veikiančių dalyvių išgirsime konkrečius atsakymus – į kurią pusę šiame virsme žengia didieji mados industrijos dalyviai ir ką turėtume daryti mes, norintys joje veikti kaip lygiaverčiai veikėjai.

Marija Palaikytė

„Mados industrija pasaulio ekonomikoje užima per 2%, tad nenuostabu, kad tai yra viena iš augimo tempą išlaikančių industrijų. Šiuo atvirų paskaitų ciklu norime išeiti iš akademinių universiteto sienų ir pakviesti į madą pažvelgti kaip į komunikacijos ir verslo šaką. Džiaugiamės, kad idėją palaiko ir ją plėtoti sutiko aktyvi mados industrijos veikėja, vienintelio Baltijos šalyse „Vyro mados savaitės“ organizatorė, mados straipsnių autorė, autorinės radijo laidos vedėja ir lektorė Marija Palaikytė. Tikimės, kad #FashionInTheMaking susitikimai suteiks Lietuvos mados mėgėjams naujų požiūrio kampų bei galbūt paskatins rinktis studijas ir karjerą mados industrijoje,”- teigia KSU Kūrybinės visuomenės ir ekonomikos instituto vadovas Mindaugas Kazlauskas.

„Mados verslo ateitis: vertybės ir galimybės“  – tai pirmoji projekto tema, kurią pristatys Marija Palaikytė. Anot lektorės, mados verslas išgyvena išties ypatingą – naują virsmo periodą. Keičiasi ne tik verslo modeliai, keliai į sėkmę, tačiau ir vertybės. Ar gali būti taip, kad į ateitį žengiame besižvalgydami atgal? O gal kuriame dar neišbandytą rytojų, paremtą nevaržoma technologine revoliucija? Kur riba tarp vertybių ir pragmatiškų ambicijų? Nors tai skamba kaip filosofiniai klausimai, tačiau jie veda prie suvokimo, į kurią pusę šiame virsme žengia mados industrijos žaidėjai. Paskaita vyks spalio 17 d. 18:00 val. Caffeine Roasters (Pylimo g. 19, Vilnius).

„Tikiu išsilavinimu ir tikiu nuolatiniu tobulėjimu savo srityje. Dėl to ne tik dėstau, bet ir nuolat investuoju į tobulinimąsi. Mados pasaulis yra ypač dinamiška sritis, tačiau ir čia yra aiškūs raktai į sėkmę. Antropologinis mąstymas, maksimalus žingeidumas ir drąsa žvelgti plačiau – tai turėtų būti kiekvieno profesinės kelionės pamatas. Susitikime, diskutuokime, dalinkimės patirtimi ir kurkime savąją mados pasaulio ateitį,“ – teigia pirmosios paskaitos lektorė ir ambicingo projekto bendrarengėja Marija Palaikytė.

#FashionInTheMaking paskaitos bus nemokamos, tačiau su išankstine registracija, kuri vykdoma čia. Naujienos apie renginį bei video transliacijos – Kazimiero Simonavičiaus uniternetiniame puslapyje www.ksu.lt ar Facebook paskyroje @KSUniversitetas bei instagram @ksuniversity.

Nuoroda į renginį FB: https://goo.gl/igJQQU

Konktaktinis asmuo:

Dainora Remeza
Tel.: +370 634 52559
Email: dainora.remeze@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI