fbpx

Startavo unikalus intelektinių kovų turnyras „Žinių vaibas“


“Žinių vaibas” Vilniaus privačioje gimnazijoje

Lapkričio 16 dieną startavo 5 mėnesius truksiantis intelektinių kovų turnyras „Žinių vaibas“. Tai klausimų ir atsakymų tipo komandinis žaidimas, skirtas Vilniaus gimnazijų paskutinių klasių moksleiviams, kurio organizatoriai – Kazimiero Simonavičiaus universiteto studentai.

Nuo šiol kiekvieną savaitę skirtingose Vilniaus gimnazijose vyks protų kovos tarp vietos komandų, o vasarį prasidės pusfinalio turnyras, kuriame kausis skirtingų gimnazijų komandos su tikslu laimėti bilietą į finalą, kuris vyks Kazimiero Simonavičiaus universitete kovo 15 dieną.

Žaidimo tikslas – ne tik laimėti turnyrą savo gimnazijoje ir pakliūti į finalą, tačiau taip pat ir neformaliai pabendrauti su studentais. Žaidimo klausimai sudaryti iš – aviacijos, verslo, mados, rinkodaros ir teisės sričių. Tai KSU vykdomų bakalauro studijų programų sritys, tad žaidimo metu dalyviai galės susipažinti su tam tikros specialybės turiniu ir pamatyti, kurioje srityje jaučiasi geriausiai. Galbūt tai gali įtakoti vėlesnį sprendimą renkantis studijų programą.

Pirmieji Kazimiero Simonavičiaus universiteto studentų iššūkį išdrįso priimti Lietuvoje privačios gimnazijos moksleiviai. „Gavę pasiūlymą dalyvauti šiame turnyre nedvejodami jį priėmėme. Manau, kad tai ne tik puiki pramoga, tačiau ir unikalus būdas moksleiviams pasitikrinti savo sukauptas žinias tam tikrose sferose bei tiesiogiai pabendrauti su studentais,“- teigia Vilniaus privačios gimnazijos pavaduotoja ugdymui Rasa Kavoliūnienė. Iš viso žaidime dalyvavo 4 komandos po 7 moksleivius. Moksleiviai ne tik užsitikrino vietą kitame, tarpmokykliniame turnyre, tačiau ir gavo įvairių prizų, tarp kurių ir turnyro rėmėjų, kino teatro „Pasaka“ kvietimai į pasirinktą filmą kino teatre.

Nors „Žinių vaibo“ turnyro kalendorius kasdien pildosi naujomis gimnazijomis ir komandomis, dar yra galimybė registruotis šiam žaidimui. Registracija vykdoma iki sausio 15 dienos adresu: media@ksu.lt.

Dalinkis:

GRĮŽTI