fbpx

#SMARTuni: „Keliones renkamės mes ar kelionės renkasi mus?“


smart-uni_keliones-new3

#SMARTuni

Jau šį šeštadienį, balandžio 29 dieną, 12 val. susitikime 4-tojoje projekto #SMARTuni paskaitoje „Keliones renkamės mes ar kelionės renkasi mus?“. Paskaitą skaitys dr. Rasa Levickaitė. Pažadame, bus labai įdomu!

Paskaitoje kalbėsimės:
– Kelionių agentūros užkulisiai – batsiuvys be batų.
– Kelionių konsultanto prisikėlimas.
– Kelionių tendencijos ir mažėjantis pasaulis.

Populiariojo turizmo pradininkas baptistų dvasininkas Thomas Cook, aktyviai kovojęs su alkoholizmu, 1841 m. sugalvojo surengti parapijiečių išvyką po apylinkes. Tai buvo aiški žinutė ateičiai: kelionės gydo, įkvepia, praturtina, ramina.

Šiandien turizmas – didžiausia pasaulio industrija. Tai – gastronomijos, įvairiausių transporto rūšių, apgyvendinimo vietų, neatrastų salų, ūžiančių miestų pynė. Tai – socialinė, psichologinė, kultūrinė, politinė, ekonominė, ekologinė tvarioji plėtra. Kasmet per pasaulį keliauja virš 1 mrld. planetos gyventojų, kurie sukuria įtraukią industrinę plėtrą, puoselėja darbo vietas, formuoja tvarias ir tolerantiškas bendruomenes, kurios sąmoningai siekia puoselėti ir saugoti gamtinį bei kultūrinį pasaulio paveldą.

Šiandien turizmas – tai įspūdžių katalogas, asmeninių potyrių kolekcija. Jei vakar buvo madinga joga ir Indija, šiandien – žiedai ir Tailandas, rytoj – Arabica ir Peru. Šiandien vartotojas prieš keliaudamas patikrina 10,2 šaltinių, bet priima vis spontaniškesnį sprendimą. Kas formuoja norą keliauti? Kas pakutena paspausti mygtuką „užsakyti“? Kas renkasi – mes keliones ar kelionės mus? Tu negali to nesužinoti!

Pranešėja:
Dr. Rasa Levickaitė – kelionių organizatoriaus „Baltic Tours“ atstovė, socialinių mokslų srities daktarė (ekonomikos mokslo kryptis), Lietuvos kūrybos ekonomikos, kūrybinių ir kultūrinių industrijų tyrėja, kūrybinių iniciatyvų autorė, turizmo industrijos verslo praktikė, Vilniaus Gedimino technikos universiteto docentė. Kaip pati Rasa sako, nuo 2000 m. jos pareigos neturi pavadinimo.

Daugiau informacijos ir REGISTRACIJOS formą rasite čia:https://goo.gl/pm5ez5

#SMARTuni – tai KSU projektas, kviečiantis laisvalaikį leisti turiningai: dalyvauti nemokamose paskaitose ir įgyti aktualių žinių, susitikti su įvairių sričių profesionalais, semtis įkvėpimo ir idėjų. Atvirų paskaitų temos pačios įvairiausios: internetinė prekyba, kūrybinis rašymas, mada, internetinės pažintys, darbo paieškos, „Gap year“, asmenukės socialiniuose tinkluose, studijos užsienyje ir Lietuvoje, teisininko profesija, fotografija bei daugelis kitų. Daugiau informacijos apie projektą: https://ksu.lt/mokymai/smartuni/

Dalinkis:

GRĮŽTI