fbpx

Siekiantiems profesinio tobulėjimo – Organizacinių inovacijų ir vadybos magistro studijos


Dr. Adomas Vincas Rakšnys

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Organizacinių inovacijų ir vadybos magistro studijų programa orientuota į dirbančio žmogaus poreikius – to, kuris siekia tobulėjimo profesinėje srityje ir ieško kokybiškų, aktualių ir naudingas žinias suteikiančių studijų. Plačiau apie šią studijų programą pasakoja jos dėstytojas dr. Adomas Vincas Rakšnys.

Kuo ypatinga Organizacinių inovacijų ir vadybos studijų programa?

Siekiant išlikti konkurencingiems darbo rinkoje XXI a. globalizacijos, technologinių pokyčių – robotizacijos, dirbtinio intelekto, mašininio mokymosi ir kitų inovacijų kontekste – ši programa yra puikus pasirinkimas. Programa pasižymi tarpdisciplininiais studijų dalykais, suteikiamos esminės kompetencijos, reikalingos ateities vadybininkui.

Kokie gebėjimai ugdomi studijuojant Organizacines inovacijas ir vadybą?

Organizacinių inovacijų ir vadybos studijų programoje ugdomas kūrybiškumas, analitinis, kritinis ir ypatingai strateginis mąstymas. Studentai, pabaigę šią programą, geba organizacinius procesus vertinti sistemiškai, nuolat stiprinamos komunikacijos, rizikos vertinimo kompetencijos.

Kas dažniausiai renkasi studijuoti šią studijų programą?

Dažniausiai šią programą renkasi didelę praktinę patirtį turintys, įvairiuose sektoriuose dirbantys ir vadovaujančias pareigas užimantys profesionalai. Studentai dažniausiai siekia aiškiai išmatuojamos vertės, yra labai imlūs naujoms žinioms ir iššūkiams. Dirbant KSU, man yra didelė garbė akademiniame procese bendradarbiauti su entuziastingais, inovatyviais ir kūrybinių sprendimų ieškančiais studentais.

Trumpai papasakokite apie savo dėstomą studijų dalyką.

Mano dalykas – šiuolaikinių organizacijų valdymas ir teorijos. Jame analizuojame organizacijų institucinę aplinką, vertiname suinteresuotas šalis ir dėl jų kylančias rizikas, nagrinėjame sėkmingiausių organizacijų atvejus, jų valdymo sistemas ir veiklos principus. Didelį dėmesį skiriame ir vidinei organizacijų aplinkai – organizacinės kultūros ir subkultūrų formavimui, vadovavimo stiliui, nuolatiniam organizacijos mokymuisi, konfliktų valdymui ir kokybės procesų užtikrinimui.

Kam rekomenduotumėte studijuoti Organizacines inovacijas ir vadybą?

Šią programą rekomenduočiau žmonėms, kurie pasiilgo iššūkių, didelių tikslų ir norėtų kelti savo kompetenciją idėjoms atviroje, kūrybinėje erdvėje. Studijos KSU – galimybė iš gyvenimo pasiimti maksimumą!

Daugiau apie studijų programą skaitykite čia: https://bit.ly/2BOf0h0

Dalinkis:

GRĮŽTI