fbpx

Sėkmingai įgyvendintas projektas apie darnią aviaciją


Kazimiero Simonavičiaus universitetas kartu su Transporto ir telekomunikacijų institutu (Latvija), vadovaujant Informacinių technologijų ir vadybos universitetui (Lenkija) parengė inovatyvų kursą „Darnios aviacijos plėtra“. Kursas apima temas, susijusias su atsakingos ir sąmoningos aviacijos nauju konceptualiu modeliu, kur aviacijos plėtra vykdoma atsižvelgiant į socialinės ir gamtinės aplinkos interesus, egzistuojančius ekologinius apribojimus bei visuomenės lūkesčius.

Pagrindinis projekto „Išskleisk savo sparnus” tikslas – pagerinti aviacijos vadybos ir kitų susijusių disciplinų bakalauro ir magistrantūros studentų žinių ir įgūdžių kokybę bei atitikimą darbo rinkos ir socio-ekonominės aplinkai.

Projekto metu buvo pasiekti šie rezultatai:

  • Parengtas priemonių rinkinys dėstytojams (dėstytojo vadovas, atvejų knyga, verslo simuliacija bei seminaras, paremtas Lego Serious Play metodologija).
  • Parengti 7 e-kursai bei 6 podkastai.
  • Suorganizuotos 3 tarptautinės aviacijos mokyklos (Lenkijoje, Lietuvoje ir Latvijoje) projekto partnerių studentams.
  • Suorganizuotos 2 tarptautinės akademijos (Tarptautinė aviacijos akademija Lietuvoje ir Skaitmeninė akademija Latvijoje) projekto partnerių dėstytojams.

Daugiau apie projekto metu pasiektus rezultatus rasite čia.

Projektas buvo finansuojamas Erasmus+ programos. Projekto Nr. 2017-1-PL01-KA203-038782.

Dalinkis:

GRĮŽTI