fbpx

Savaitę KSU studijavo abiturientė iš Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos


img_3311

Greta Juozapavičiūtė

Gruodžio pradžioje Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) lankėsi Greta Juozapavičiūtė – Vilniaus Vytauto Didžiojo (VDG) gimnazijos abiturientė. Greta svajoja studijuoti Aviacijos vadybą, todėl visą savaitę praleido KSU kartu su studentais lankydama paskaitas. Tai karjeros ugdymui skirto VDG projekto „Savaitė aukštojoje mokykloje“ dalis. Savaitė, praleista universitete studijuojant svajonių studijų programą, leidžia abiturientams pasitikrinti savo motyvaciją studijuoti tam tikrą programą tam tikrame universitete, sužinoti daugiau ne tik apie studijų organizavimą ir universitetą, bet ir karjeros galimybes konkrečiame sektoriuje. Su Greta kalbamės apie aviaciją ir jos savaitę KSU.

Trumpai prisistatyki, papasakok, kaip atsidūrei KSU?

Esu Greta. Man 18 metų. Mokausi Vytauto Didžiojo gimnazijoje. Šiuo metu mokykloje vyksta projektas, kurio metu visi abiturientai savaitę mokosi pasirinktame universitete. Aš pasirinkau KSU, nes domiuosi aviacija ir būtent aviacijos vadybos studijų programa, apie kurią sužinojau iš studijų parodos, vasarį vykusios „Litexpo“. Kadangi aviacija mane traukia jau seniai, ši programa mane labai sudomino. Norėjau daugiau apie ją sužinoti, pamatyti, kaip vyksta studijos.

Kokį įspūdi paliko ši studijų savaitė Universitete?

Labai gerą įspūdį. Labai patiko. Sutikti žmonės labai draugiški, įdomios paskaitos. Man patiko, kad paskaitos vyksta ne tik Kazimiero Simonavičiaus universitete, bet ir BAA Training (Aviacijos vadybos studijų programa įgyvendinama bendradarbiaujant su aviacinių mokymų centru BAA Training. Pirmuosius studijų metus KSU studentai mokosi drauge su BAA Training studentais, red past.).

Ką galvojai apie aviacijos vadybą prieš atvykdama į KSU? Kaip pasikeitė tavo nuomonė?

Prieš atvykdama žinojau, kad aviacijos sektorius karjeros atžvilgiu yra perspektyvus, bet tiksliai nežinojau, ką galėčiau veikti baigusi Aviacijos vadybos studijų programą, kokį darbą galėčiau dirbti, ką būtent studijuočiau įstojusi. Dabar visa tai žinau, pamačiau, kaip vyksta studijos. Daugiausiai žinių įgijau bendrai apie aviacijos sektorių, daug sužinojau apie aviaciją Lietuvoje. Net neįsivaizdavau, kad šis sektorius mūsų šalyje taip gerai išplėtotas. Tikrai nežinojau. Labai nustebau, kad šioje srityje daug pasiekta.

Kaip tave priėmė bendrakursiai?

Gerai, labai draugiški, noriai bendrauja, visiems labai įdomu, ką aš čia veikiu. Tiek KSU studentai, tiek būsimi pilotai, besimokantys vykdyti komercinius skrydžius, buvo man labai draugiški.

Ko mokeisi šią savaitę?

Pirmadienį dalyvavau paskaitose apie meteorologiją, kuri aviacijos sektoriui labai aktuali, antradienį  –  paskaitose apie orlaivius ir jų prietaisus, penktadienį – tarpkultūrinės komunikacijos paskaitose. Buvo labai įdomu, nes labai daug žmonių iš užsienio pristatinėjo savo šalis. Taip pat dalyvavau paskaitoje apie karjeros galimybes aviacijos sektoriuje bei ekskursijoje BAA Training.

Ar toliau sieksi savo svajonės gilintis į aviacijos sektorių?

Taip, stengsiuosi!

Ką pirmiausiai papasakosi savo bendraklasiams grįžusi?

Kad tikrai noriu čia studijuoti. Kad labai labai patiko. Labai įdomūs žmonės, kad visi gerai sutaria.

 

Kviečiame moksleivius apsilankyti Universitete

„Open Day – every day!“ – sako Kazimiero Simonavičiaus universitetas ir kviečia moksleivius apsilankyti Universitete bet kurią dieną visus metus! Susitikimo metu moksleivis turi galimybę individualiai pasikonsultuoti jam rūpimais klausimais: dėl studijų programų, karjeros galimybių, bendros tvarkos Universitete, studentų gyvenimo ir kt. Jei ir Tu, kaip Greta, norėtum apsilankyti KSU, pirmiausiai dėl vizito reikėtų kreiptis el. paštu priemimas@ksu.lt. Koordinatorius susisieks su Tavimi ir suderins tikslesnį laiką bei susitikimo darbotvarkę. Apsilankyti Universitete vienam nedrąsu? Pasikviesk draugą ar net visą klasę!

Dalinkis:

GRĮŽTI