fbpx

Renkamos pirmosios LL.M magistro grupės


Studijų kokybės vertinimo centrui akreditavus dvi naujas Kazimiero Simonavičiaus universiteto magistrantūros studijų programas: LL.M Europos Sąjungos teisė globaliųjų iššūkių aplinkoje ir LL.M Tarptautinė prekybos ir verslo teisė, renkamos pirmosios studentų grupės. Priėmimas į LL. M. magistrantūros studijų programas jau prasidėjo ir vyks iki rugpjūčio 30 d. 

Dr. Aida Kišūnaitė

KSU Teisės fakulteto prodekanė mokslui ir studijoms dr. Aida Kišūnaitė pastebi, kad KSU LL. M teisės magistro studijos išsiskiria savo tarptautiškumu: „šių studijų programų studentams dėstys teisės mokslo atstovai iš geriausių Europos universitetų, lyderiaujančių teisės srityje: Brunelio, Örebro, Hamburgo, Gento, Ženevos, Lozanos ir kt. universitetų. Programa pripažinta tarptautiniu mastu, dėstoma anglų kalba, tad tikimasi sulaukti ir studentų iš užsienio“.

LL.M magistro programos yra skirtos asmenims, turintiems teisės bakalauro ar magistro išsilavinimą. Nors studijuoti šias programas gali ir neseniai išsilavinimą įgiję teisininkai, atvykstantys profesoriai tikisi sulaukti ir patyrusios studentų  auditorijos, turinčios įvairaus teisinio darbo patirties, nes studijų metu didelis dėmesys bus skiriamas praktiniams teisinio darbo aspektams.

Teisininkai, pasirinkę KSU LL.M magistro studijų programas įgis tarptautiniu lygiu pripažįstamą išsilavinimą, susipažins su tarptautinėmis teisės mokslų naujovėmis, plačiai Europoje pripažintais dėstytojais ir kolegomis iš įvairių šalių.

 

Daugiau informacijos apie studijas:

www.ksu.lt/padaliniai/teises-fakultetas

arba

Aistė Jarumbavičienė

Ištęstinių studijų koordinatorė

Tel. +370 5 213 6713

Mob. tel. +370 655 44387

El. p. istestinis@ksu.lt

 

Dalinkis:

GRĮŽTI