fbpx

Renkama nauja privačių detektyvų kursų grupė


Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) kviečia lankyti privačių detektyvų kursus, organizuojamus pagal Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos patvirtintą mokymo programą.

Remiantis š. m. sausio 1 d. įsigaliojusiu Privačios detektyvinės veiklos įstatymu, asmuo, norintis verstis šia veikla, privalo išlaikyti Privataus detektyvo kvalifikacinį egzaminą, organizuojamą Policijos departamento. KSU Privačių detektyvų kursų programos dalyviai visapusiškai parengiami laikyti šį egzaminą (jiems išduodamas tai patvirtinantis kursų baigimo pažymėjimas).

Kam naudinga dalyvauti kursuose?

Privačių detektyvų kursai atveria naujas profesines veiklos galimybes daugeliui teisę baigusių studentų, teisininkų bei yra puiki proga tarnybą baigiantiems ar jau baigusiems statutiniams pareigūnams praplėsti veiklos galimybes, toliau dirbant mėgstamą darbą.

Organizacijų psichologė ir KSU dėstytoja Aistė Mažeikienė pabrėžia, kad privačių detektyvų kursai tinka:

  • Tiems, kurie dirba pasirinktą darbą, tačiau jaučia, lyg kažko trūktų ir žino, kad rastų laiko dar vienai prasmingai, įtraukiančiai profesinei veiklai, apie kurią seniai svajojo skaitydami detektyvinius romanus ir žiūrėdami filmus;
  • Tiems, kurie mėgsta gilintis į detales draugų bei pažįstamų pasakojimuose, ieškoti neatitikimų pateiktoje informacijoje, spręsti keblias situacijas, mėgsta žinoti daugiau ir žiūrėti įdėmiau, nei daugelis aplinkinių;
  • Tiems, kurie nori padėti žmonėms objektyviai surinkdami informaciją ir atstatydami teisingumą;
  • Buvusiems pareigūnams, tyrėjams, kurie išeina į pensiją;
  • Daugiau laisvalaikio turintiems vyresniems žmonėms, turintiems gyvenimo bei darbo patirtį ir reikiamą statusą.

Padrąsinti įgyti privataus detektyvo profesiją galėtų ir institucijų bei įmonių vadovai, išlydintys į pensijos laikotarpį savo vyresnius kolegas.

Apie kursus

Privačių detektyvų kursai organizuojami bendradarbiaujant su saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“. Programos moduliai apima tiek teorinius, tiek praktinius detektyvinės veiklos aspektus: jos teisinius pagrindus, organizavimą, taktiką, techninių priemonių taikymą, informacinę veiklą, psichologiją, ekstremalų vairavimą, kovinę savigyną ir kt.

Mokymo programos dėstytojai išsiskiria aukšta kvalifikacija ir didele patirtimi ne tik akademiniame, bet ir praktiniame darbe teisės, teisėsaugos, kriminalinių tyrimų ir kriminalinės žvalgybos srityse. Praktinius užsiėmimus ves privataus detektyvo patirtį turintys dėstytojai.

Kursų trukmė – 110 akademinių valandų, iš kurių 55 skiriamos praktiniams užsiėmimams.

Užsiėmimai vyks darbo dienų vakarais – 17.00-20.15, savaitgaliais– 09.00-17.00.

Šiuo metu formuojama nauja kursų dalyvių grupė.

Daugiau informacijos apie privačių detektyvų kursus rasite čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI