fbpx

Rengiama unikali stovykla būsimiems mados guru „Mados fenomenas“


Šiuolaikinė mada jau nebėra tik atskiros garderobo detalės, tai dalis tapatybės ir gyvenimo būdas, diktuojantis komunikacijos formas, skatinantis kūrybiškumą ir žengiantis su technologijomis koja kojon. Į gilesnį mados pažinimo pasaulį, kuris neatsiejamas nuo estetikos, meno ir grožio pradmenų kviečia pirmoji Lietuvoje 12-15 metų vaikams skirta stovykla „Mados fenomenas“, kurią birželio 25-29 dienomis organizuoja Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU).

„Matydami šiandien išaugusį mados vaidmenį visuomeniniame gyvenime bei penkerius metus universitete vykdydami Mados industrijų bakalauro studijų programą šiemet parengėme ir unikalią programą jaunimui, kurioje įdomius ir įtraukiančius užsiėmimus praves ne tik žinomi mados ekspertai, tačiau ir mados prekės ženklų atstovai,“ – teigia stovyklos vadovė Evelina Lipskaja.

Mada šiandien veikia absoliučiai visose aplinkose ir ji yra tapusi industrija, į kurią kiekvienas gali įsilieti veikiant socialiniuose tinkluose, kuriant prekinį ženklą, rašant internetinį dienoraštį (angl. blog), labai svarbu yra suprasti, kaip vyksta vidiniai procesai ir kaip natūraliai ir originaliai įsilieti į mada pulsuojantį pasaulį. Penkias dienas trunkančios stovyklos metu dalyviai galės įvairiapusiškai prisiliesti prie mados: susitikti su mados pasaulio atstovais, susipažinti su mados istorija, psichologija, grožio, stiliaus, estetikos ir etikos aspektais madoje, dalyvauti praktiniuose spalvotyros, kompozicijos, modeliavimo, fotografijos ir sceninio judesio užsiėmimuose, lankysis parodose, ekskursijose bei kitose įtraukiančiose veiklose.

Užsiėmimai vyks 9-17 valandomis. Vaikų skaičius ribojamas iki 15 dalyvių. Dalyvio mokestis 145 Eur. Į stovyklos kainą įskaičiuota: stovyklos programa, priemonės, maitinimas (pietūs, pavakariai), ekskursijos, prizai, diplomai, stovyklos atributika ir kt. Papildoma informacija suteikiama el. p. stovykla@ksu.lt bei tel. +370 670 89188.

Registracija į stovyklą vykdoma čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI