fbpx

Priėmimas į Organizacinių inovacijų ir vadybos magistro studijų programą


Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) nuo 2019 sausio 10 d. pradeda priėmimą į Organizacinių inovacijų ir vadybos magistro studijų programą. Ši programa paruošta atsižvelgiant į lyderiaujančias tendencijas pasaulyje, dirbant su tarptautiniais ekspertais.

Apie programą

Verslo vadybos magistras
Nuolatinės-sesijinės studijos – 1,5 m.
Studijos vykdomos lietuvių/anglų kalba
Studijų pradžia 2019 m. vasario 9 d.

Programa siekia paruošti kūrybiškai mąstančius, inovatyviai žvelgiančius į procesų valdymą ir veiklos strategijas specialistus. Organizacinių inovacijų ir vadybos studijose ruošiami naują požiūrį turintys organizacijų vadovai, gebantys kurti naujus ir taikyti jau esamus šiuolaikinės vadybos principus, diegiančius inovacijas, kuriančius pridėtinę vertę ne tik organizacijai, bet ir visuomenei. Programos sudarytos pagal modulinę studijų koncepciją, kuri leidžia optimizuoti studijų kalendorių trumpiau ir intensyviau išdėstant konkrečius modulius. Paskaitas skaitys savo sričių profesionalai pripažinti vietinėje rinkoje ir tarptautiniu mastu.

Plačiau apie Organizacinių inovacijų ir vadybos studijų programą čia.

Kaip įstoti?

KSU siūlo stojantiesiems maksimaliai supaprastintą stojamųjų tvarką. Užpildę formą, stojantysis per kelias dienas gauna pakvietimą į motyvacinį pokalbį. Motyvacinio pokalbio metu stojantysis turi galimybę pristatyti savo patirtį ir žinias, taip pat gali geriau pažinti Universitetą, studijų programą, aptarti kitus rūpimus klausimus. Įvertinus mokymosi pasiekimus bei prisistatymą motyvaciniame pokalbyje per kelias dienas KSU informuoja stojantįjį apie galimybę studijuoti.

Mokesčiui už studijas galimos nuolaidos

Kazimiero Simonavičiaus universitetas suteikia lanksčią mokesčio už mokslą nuolaidų sistemą. Net 80% nuolaida studijų kainai semestrui taikoma turintiems Cum Laude diplomą, kolegijų bei kitų universitetų absolventams taikoma 30% bei Kazimiero Simonavičiaus universiteto absolventams taikoma 45% nuolaida studijų kainai.

Plačiau apie nuolaidų sąlygas lentelėje:

  Bazinė studijų kaina semestrui, EUR Nuolaida Galutinė studijų kaina semestrui, EUR
Turintiems Cum Laude diplomą 2050 80 proc. 410
Pirmosios pakopos (bakalauro) ar vientisų studijų absolventams su didesniu nei 9 balų svertiniu vidurkiu. 2050 50 proc. 1025
Kazimiero Simonavičiaus universiteto absolventams. 2050 45 proc. 1127,5
Vilniaus universiteto, Kauno technologijos universiteto, Mykolo Riomerio universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto ir kt. aukštųjų mokyklų absolventams. 2050 30 proc. 1435
Kolegijų absolventams 2050 30 proc. 1435

Daugiau informacijos:

Deimantė Žilinskienė
KSU Verslo mokyklos direktorė
deimante.zilinskiene@ksu.lt
+370 653 30084

Pildyti prašymą

[contact-form-7 id=”12787″]

Dalinkis:

GRĮŽTI