fbpx

Prie KSU dėstytojų komandos prisijungė aviacijos logistikos ekspertė Anastasija Ivanova!


Džiaugiamės pranešdami, kad prie KSU tarptautinės Aviacijos dėstytojų komandos prisijungė aviacijos logistikos ekspertė, dėstytoja Anastasijai Ivanova!
Trumpai apie ekspertę – dėstytoją:
Anastasija Ivanova logistikos srityje dirba jau 11 metų, iš jų – 6 metus koncentruojasi į oro transporto logistiką, kuris ekspertei yra įdomiausias iš visų transporto rūšių dėl savo dinamikos. Šiuo metu Anastasija Ivanova dirba Logistikos projektų vadybininke lėktuvų techninės priežiūros ir remonto bendrovėje UAB „FL Technics“, kur kasdien sprendžia logistikos užduotis ir ieško optimalių sprendimų, padedančių lėktuvams pakilti į orą laiku.
Kaip teigia naujai prie KSU komandos prisijungusi dėstytoja: ,,Meilė lėktuvams mane ir atvedė į aviaciją. Man didžiulė garbė prisijungti prie KSU bendruomenės ir dalintis savo turimomis žiniomis su studentais. Tikiu, kad daug ko išmoksime vieni iš kitų ir tobulėsime drauge!”
Sveikiname Anastasiją Ivanovą prisijungus prie KSU dėstytojų komandos ir džiaugiamės išskirtiniu Aviacijos vadybos studijų programos dėstytojų ekspertiškumu, kuriuo kasdien dalijamasi su mūsų studentais!

Dalinkis:

GRĮŽTI