fbpx

Prasidėjo registracija į kūrybines dirbtuves „Vasaros media studija“Birželio 18-30 d. jaunieji kino profesionalai ir kino bei medijų aukštųjų mokyklų studentai devynioliktąjį kartą rinksis Kuršių Nerijoje kūrybinėse dirbtuvėse „Vasaros Media Studija“. Registracija į projektą jau prasidėjo ir vyks visą balandžio mėnesį.

Summer Media StudioŠiais metais laukiamiausias jaunųjų kinematografininkų edukacinis renginys „Vasaros Media Studija“ skatins visus projekto dalyvius išskirtinį dėmesį skirti garso režisierių ir kino kompozitorių darbui nagrinėjant temą „Muzika kine“. Tad šiemet dalyvauti projekte yra kviečiami ne tik režisieriai, kino operatoriai, garso režisieriai, scenaristai ir kino vadybininkai, bet ir kompozitoriai bei muzikos atlikėjai.

Dvi savaites truksiančios kūrybinės dirbtuvės suburs per 50 dalyvių iš skirtingų Europos šalių. Tradiciškai suformavę penkias tarptautines komandas ir konsultuojami dėstytojų iš Italijos, Lenkijos ir Lietuvos dalyviai kurs trumpametražius filmus apie Neringos krašto kultūrinį paveldą.

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

„Vasaros Media Studija“ organizuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademija. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba, LR Kultūros ministerija, LR Mokslo ir Švietimo ministerija, Neringos savivaldybė. Projekto partneriai – Audiovizualinių menų industrijos inkubatorius, Latvijos Kultūros akademija, Helsinkio Metropolia universitetas, Portugalijos  Instituto Politecnico de Tomar.

Dalinkis:

GRĮŽTI