fbpx

Pramogų ir turizmo industrijos studentai pradeda patirčių kursą


Pramogų ir turizmo patirčių kurso kuratorė doc. dr. Rasa Levickaitė, Pramogų ir turizmo industrijų studijų programoje šalia akademinių komunikacijos teorijų ir verslo vadybos disciplinų prijungia patirčių paskaitų ciklas, kuriame Lietuvos, Kinijos, Italijos, JAV, Suomijos pramogų ir turizmo industrijos tyrėjai, verslininkai, oro linijų, viešbučių, kelionių organizatorių, svetingumo sektoriaus atstovai dalinsis naujienomis, aktualijomis, specifinėmis žiniomis, kas paklos praktinio suvokimo pamatus ir artimos turizmo ateities modeliavimo perspektyvas studentams ir akademinei bendruomenei.

Romualdas Įsoda

Šia savaitę KSU nuotolinės paskaitos patirčių kurse lankėsi svečias – TravelBakers.com vienas iš įkūrėjų ir vadovas Romualdas Įsoda.

TravelBakers.com – tai dalijimosi ekonomikos platforma, siūlanti kelionių receptus iš pirmų rankų, tai kelionių patirtys keliautojams, atradėjams ir nuotykių ieškotojams.

#travelbakers bendruomenėje kiekvienas gali susirasti bendraminčių ir draugų, atrasti pasaulio paslaptis ir dalintis kelionių patirtimi. Nuo šiol galima pamiršti visas savo baimes ir keliauti tiek, kiek tik širdis geidžia taip pat #travelbakers siūlo galimybę užsidirbti pinigų, paversti savo hobį asmeniniu verslu, naudotis nemokamu planavimo įrankiu ir unikaliu kelionių turiniu.

 

Dalinkis:

GRĮŽTI