fbpx

Pradedame paramos akciją „Mano kuprinė – Tavo kuprinė“


Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) studentai ir bendruomenė yra kviečiama prisidėti prie paramos akcijos „Mano kuprinė – tavo kuprinė“, kurios metu rugsėjo 3 – 13 dienomis bus renkamos kuprinės bei kanceliarinės prekės (naujos ir naudotos) sunkiau gyvenančių šeimų vaikams. Akcijos organizatoriai – KSU, partneriai – Maltiečiai, kurie ir paskirstys surinktas priemones.

„Kuprinė – tai vienas iš pagrindinių moksleivio atributų ir būtinoji priemonė, užtikrinant patogų mokymosi procesą. Tuo tarpu studentų mokymosi procese ji nėra būtina. Norime šia akcija ne tik paskatinti studentus prisidėti prie labdaringos veiklos, tačiau ir iškelti pakartotinio panaudojimo daiktų koncepciją, už kurios slepiasi tiek ekologinė, tiek ir ekonominė tvarumo idėja,“ – teigia akcijos iniciatorė, KSU komunikacijos vadovė Dainora Remezė.

Nors šūkyje minima kuprinė, tačiau laukiamos yra visos mokymosi procese naudojamos priemonės – trintukai, drožtukai, pieštukai, sąsiuviniai, liniuotės, aplankalai, kuprinės bei grožinės paaugliams skirtos knygos. Priemones kviečiame sunešti į specialiu akcijos ženklu pažymėtą dėžę, Kazimiero Simonavičiaus universitete, 1 aukšto fojė iki rugsėjo 13 dienos, 17 val.

 

Dalinkis:

GRĮŽTI