fbpx

Kaip tapti valstybės tarnautoju: pagrindiniai atrankos į valstybės tarnybą aspektai?


Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės ir technologijų instituto Studentų mokslinė draugija kviečia į atvirų paskaitų ciklą „Teisė kitu kampu“. Šios paskaitos skirtos visiems, kurie nori tobulinti save kaip būsimą karjeros asmenybę, susipažinti su kitokiu teisiniu požiūriu ir diskutuoti aktualiausiomis teisės bei socialinėmis temomis. Paskaitų metu sulauksime žinomų svečių iš įvairių teisės bei karjeros konsultavimo sričių. Tikimės, jog šios atviros paskaitos padės kiekvienam tobulėti bei įgauti naujų kompetencijų, kurias galės panaudoti savo profesiniame kelyje.

Kviečiame į nuotolinę paskaitą “Kaip tapti valstybės tarnautoju: pagrindiniai atrankos į valstybės tarnybą aspektai”. Paskaitos metu sužinosite apie karjeros galimybes ir perspektyvas valstybės tarnyboje bei dažniausiai daromas klaidas atrankos metu.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu gruodžio 8 d.16 val. Prisijungimai bus siunčiami tik užsiregistravusiems dalyviams. Registracija vyksta iki gruodžio 7 d. imtinai. Registracijos nuoroda: https://forms.office.com/r/SPjKStZaYZ

Paskaitą skaitys Arvydas Kazlauskas – Valstybės tarnybos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Vadovų atrankos ir planavimo skyriaus vyresnysis patarėjas. Trumpa informacija apie pranešėję: pranešėjas turi 15 m. patirtį valstybės tarnyboje, veiklos sritis žmogiškieji ištekliai, paskutinius 9 metus dirbo atrankos srityje. Pranešėjęs yra dalyvavęs tarptautiniuose ES finansuojamse dvynių projektuose Moldovoje, Azerbaidžiane, Gruzijoje, kur dalinosi kaip LT ekspertas geraja patirtimi žmogiškųjų išteklių valdymo srityje.

Dalinkis:

GRĮŽTI