fbpx

Paskaita: Aviacija ir COVID-19: kelias į atsigavimą


Gegužės 5 dieną 18 val. vyks nuotolinė Kazimiero Simonavičiaus universiteto Verslo mokyklos dėstytojo doc. dr. Anil Padhra paskaita „Aviacija ir COVID-19: kelias į atsigavimą“ (ang. Aviation and COVID-19: The path to recovery).

Paskaita skirta aviacijos profesionalams, Kazimiero Simonavičiaus universiteto partneriams, dėstytojams, studentams, absolventams ir visiems, kurie domisi aviacija.

Paskaitos trukmė – 45 min.

 

Doc. dr. Anil Padhra – KSU Aviacijos vadybos bakalauro studijų programos Tarptautinės aviacijos ir Aviacijos finansų modulių vizituojantis dėstytojas, Vakarų Londono universiteto (ang. University of West London) Aviacijos programos vadovas. Jis taip pat yra Karališkosios aeronautikos draugijos narys, Aukštojo mokslo akademijos bendradarbis.

Doc. dr. Padhra yra dirbęs įvairiuose Jungtinės Karalystės universitetuose kaip vyriausias lektorius aviacijos srityje. Taip pat yra įgijęs patirties kuriant ir rengiant aviacijos kursus: vadovams, komercinių oro linijų pilotams ir skrydžių vadovams. Prieš pradėdamas dirbti aukštojo mokslo srityje, doc. dr. Anil Padhra dirbo operacijų skyriuose: NATS (oro eismo valdymas), „easyJet“ oro linijose (operacijų tyrimai) ir „British Airways“ (oro uostų ir orlaivių priežiūra).

Lektorius yra įgijęs aviacijos ir kosmoso inžinerijos bakalaurą Liverpulio universitete, magistro laipsnį Londono „Imperial“ aukštojoje mokykloje ir meteorologijos daktaro laipsnį Readingo universitete (ang. University of Reading).

Registracija vykdoma čia iki gegužės 4 dienos

 

Taip pat primename, jog yra prasidėjęs tiesioginis priėmimas į Aviacijos vadybos nuotolinę bakalauro studijų programą.
Daugiau informacijos: https://bit.ly/2Sbh9ZJ

Dalinkis:

GRĮŽTI