fbpx

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su WuliuAir


Kazimiero Simonavičiaus universiteto Verslo mokykla nuolatos siekia auginti ir plėsti socialinių partnerių gretas aviacijos, rinkodaros ir reklamavimo, verslumo, vadybos ir kitose srityse.  Šių metų balandžio mėnesį KSU pasirašė bendradarbiavimo sutartį su aviacijos įmone, organizuojančia krovinių pervežimus oro transportu nuo  2013 m., –  UAB ,,Avialogistika” – ,,WuliuAir”. 

Organizacijos veiklos geografija –  238 oro uostai visame pasaulyje. Įmonė teikia integruotas logistikos paslaugas įvairaus dydžio verslams. Be standartinio krovinių gabenimo, įmonė siūlo elektroninės komercijos logistikos sprendimus, taip pat dirba su temperatūrinių krovinių pervežimu ir kitais specializuotais logistikos projektais.

,,Džiaugiamės prasidėjusiu bendradarbiavimu su Kazimiero Simonavičiaus universitetu ir tikimės pasidalinti labai praktinėmis žiniomis ir patirtimi su studentais, norinčiais taip pat būti aviacijos industrijos dalimi”, – džiaugiasi UAB Avialogistika ,,WuliuAir” direktorius Renatas Zubenas.

,,Šis bendradarbiavimas yra labai aktualus mūsų Universiteto aviacijos vadybos studentams, kadangi jis apima atvirų paskaitų, praktikų, patirtinio mokymosi, išvykstamųjų vizitų sritis,  integruotas į studijų laikotarpį. Taip pat pandemijos laikotarpiu krovinių gabenimas oro transportu yra nepaprastai reikalingas, tad praktinių žinių pasidalinimas, tikime, jog labai parturtins mūsų studentų žinias, leis dar geriau pažinti industriją”, – teigia KSU Verslo mokyklos direktorė Deimantė Žilinskienė.

Dalinkis:

GRĮŽTI