fbpx

Nuo šiol mokytis Aviacijos vadybos bus galima iš bet kurio pasaulio krašto!


Jau 6 metus sėkmingai vykdome Aviacijos vadybos bakalauro studijų programą Kazimiero Simonavičiaus universitete, kurioje, drąsiai galiu teigti, jog dėsto patys geriausi aviacijos ekspertai – dėstytojai iš viso pasaulio, o studentų ir absolventų itin aukšti įsidarbinamumo rodikliai bei jų sėkmės istorijos – įkvepia nuolat tobulinti studijų programą, mokymo ir mokymosi būdus bei metodus, atliepti ne tik šiandienos, bet ir ateities tendecijas.

Todėl atsižvelgdami į pasaulines tendencijas, spartų aviacijos pramonės augimą bei aukštos kvalifikacijos, atitinkamų kompetencijų specifinėje aviacijos vadybos srityje turinčių specialistų poreikio didėjimą, džiaugiamės galėdami pranešti, jog nuo 2019 m. rugsėjo mėnesio pradedame vykdyti Aviacijos vadybos bakalauro studijų programą ir nuotoliniu (angl. online) būdu, kas leis auginti savo kompetencijas esant bet kuriame pasaulio krašte.

Adaptuodami studijų programą dalinai nuotolinėms studijoms, atsižvelgėme į asmenis, jau žengiančius žingsnius aviacijos srityje, tačiau norinčius įgyti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir į tuos, kurie nori įgyti papildomų, naujų žinių, todėl studijos nuotoliniu būdu skirtos išskirtinai pilotams, arba dar tik besimokantiems jais tapti, stiuardams bei tiems, kurie jau dirba aviacijos srityje, tačiau yra aktyviai keliaujantys žmonės, kurie kas savaitę atvykti į paskaitas neturi galimybių, tačiau nori plėsti savo kompetencijas ir įgyti aukštąjį išsilavinimą.

Verslo mokyklos direktorė Deimantė Žilinskienė

Plačiau apie studijų programą čia.

Dalinkis:

GRĮŽTI