fbpx

Kviečiame į konferenciją “Švietimo ateities modelis ir nevalstybinio sektoriaus misija jame”


Kviečiame į Lietuvos nevalstybinio švietimo konfederacijos kartu su Lietuvos Respublikos Seimo Ateities komitetu 2022 m. birželio 6 d. Lietuvos Respublikos Seime organizuoja konferenciją „Švietimo ateities modelis ir nevalstybinio sektoriaus misija jame“.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas yra Lietuvos nevalstybinio švietimo konfederacijos narys nuo 2021 m. ir aktyviai prisideda prie nevalstybinio švietimo sektoriaus plėtros Lietuvoje.

Konferencijos tematikos objektas:
– Lietuvos švietimas turi būti vertybinis pagrindas gerovės valstybės kūrimui, tačiau kyla klausimai, ar jame įdiegti gerovės valstybės principai ir ateities visuomenės vertybiniai orientyrai – integralumas, darna, tvarumas, lygios galimybės?
– Kaip galime bendromis švietimo dalyvių pastangomis ir įsitraukimu kurti tvarią Lietuvos švietimo ateitį?
– Konferencijoje numatoma diskutuoti apie Lietuvos švietimo ateities viziją ir kokią rolę ją kuriant užima nevalstybinis sektorius. Ieškosime atsakymų į klausimus, kokia nevalstybinio ir valstybinio sektoriaus sąveika ir kaip sektorių skirtumai gali sukurti vertę pagrindiniam švietimo sistemos subjektui – besimokančiam individui?

Konferencija sieks suformuluoti ir pateikti sprendimų priėmėjams strategines įžvalgas, kurios taptų pagrindinėmis švietimo sistemos vystymo gairėmis.

Konferencijoje pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus KSU profesorius dr. Raimundas Kalesnykas ir KSU rektorė doc. dr. Austė Kiškienė.

Norinčius dalyvauti konferencijoje kviečiame registruotis iki š.m. birželio 2 d. 13 val.: https://forms.gle/ui9KzXhYSKcUwPhL6.

Konferencijos programa

Dalinkis:

GRĮŽTI