fbpx

Naujasis KVEI vadovas – dr. Mindaugas Kazlauskas


Dr. Mindaugas Kazlauskas

Nuo 2017 m. rugsėjo Kazimiero Simonavičiaus universiteto Kūrybos ir visuomenės institutui (KVEI) vadovauja dr. Mindaugas Kazlauskas.

Direktorius siekia, kad KVEI taptų svarbiausiu Baltijos regione tarpdalykinių kūrybos ekonomikos ir mados industrijos tyrimų centru, palaikančiu glaudžius ryšius su užsienio universitetais ir mokslininkais, siūlančiu kokybiškas, perspektyvias ir įdomias studijas.

Humanitarinių mokslų  filosofijos krypties daktaro disertaciją M. Kazlauskas apsigynė Vytauto Didžiojo universitete. Jo mokslinių interesų sritys: komunikacijos teorija, sąmonės filosofija ir ekofenomenologija.

M. Kazlauskas yra dirbęs programų ir projektų koordinatoriumi kitose Lietuvos aukštosiose mokyklose, išoriniu ekspertu vertintoju Europos Sąjungos projektuose, turi pedagoginio darbo patirties universitetuose bei vidurinio ugdymo mokyklose.

KVEI vadovas kviečia studentus, dėstytojus ir visus, turinčius pasiūlymų dėl KVEI veiklos, juos išsakyti susitikus arba el. paštu mindaugas.kazlauskas@ksu.lt. Įprastais studijų klausimais prašome kreiptis į studijų koordinatores el. paštu nuolatinis@ksu.lt arba istestinis@ksu.lt.

 

Dalinkis:

GRĮŽTI