fbpx

Kursai: kino aikštelės asistentas!


Vasario 7-8 dienomis Kazimiero Simonavičiaus universitetas organizuoja kino aikštelės asistento mokymus, kuriuose turėsite unikalią galimybę susipažinti su kino aikštele, pamatyti, kaip kuriamos reklamos ir dideli kino projektai. Praktiką atliksite šiuo metu vykstančiuose reklamų ir kino projektų filmavimuose. Tai unikali proga žengti pirmuosius žingsnius kino industrijoje.

Mokymus ves ir savo patirtimi dalinsis savo sričių profesionalai:

Lineta Mišeikytė – daugiau nei per 20 m., kartu su užsienio partneriais, nufilmavo jau trisdešimt filmų („Černobylis“, „Karas ir taika“, „Tadas Blinda. Pradžia“, „Ekskursantė“ ir kt.)

Martynas Mickėnas – reklamos ir kino prodiuseris.

Tokių filmų, kaip: „1410, Žinomas nežinomas Žalgiris“, „Šešėlių frontas“, „Liepsnojantis kalavijas“ – prodiuseris, filmų: „Nepatyręs“, „Dėdė Rokas ir Nida“, „Nova Lithuania“ bendraprodiuseris.

Sėkmingai pabaigus mokymus bus išduodamas kursų baigimo pažymėjimas, kuris patvirtins įgytas žinias ir būsite įtraukti į kino aikštelės asistentų registrą, kuriuo naudosis prodiuseriai dirbdami kino ir reklamos projektuose.

Tatajana Jakovleva – pirmoji režisieriaus asistentė.

Savo srities profesionalė, turinti 15 metų darbo patirtį su Lietuvos ir užsienio režisieriais. Dirbusi pirmąja režisieriaus asistente daugiau nei prie 26 kino filmų.

Registracija į kursus: http://bit.ly/2viK2dT

Dalinkis:

GRĮŽTI