fbpx

Mokymai: E-verslo organizatorius


Nuo spalio 5 dienos startuoja trijų dalių elektroninio verslo mokymai, kurie skirti planuojantiems pradėti nuosavą verslą e-komercijos srityje, taip pat įmonių darbuotojams, atsakingiems už įmonės elektroninės komercijos sritį.

Mokymų metu dalyviai bus supažindinti su praktiniais įrankiais, kurie vėliau gali būti panaudoti elektroninės komercijos procesams sukurti ir tobulinti. Taip pat dalyviai ugdys turimas ar įgis naujas kompetencijas, reikalingas elektroninės komercijos projektų įgyvendinimui ir/ar valdymui.

Mokymų lektorius – Arnold Služman, nepriklausomas verslo vystymo konsultantas, padedantis  tinkamai įvertinti verslo idėjas, jas įgyvendinti ir vystyti. Dirbantis Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Lietuvoje – konsultavęs e-komercijos projektus (buitinės technikos, mobiliųjų telefonų priedų, grožio industrijos, drabužių, kompiuterinės technikos prekybos srityse) ir, žinoma, realiai veikiančius verslus (personalo atrankos, viešojo maitinimo, pramogų verslo, interneto svetainių kūrimo ir kt.).

Per savo ilgametę darbo patirtį yra konsultavęs įvairius e-komercijos projektus: buitinės technikos, mobiliųjų telefonų priedų, grožio industrijos, drabužių, kompiuterinės technikos. Taip pat jau veikiančius verslus: personalo atrankos, viešojo maitinimo, pramogų verslo, interneto svetainių kūrimo ir kt.

Registracija į mokymus: https://bit.ly/2moijE2

Dalinkis:

GRĮŽTI