fbpx

Mokslo metus pradės KSU Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa”


Rugsėjo 28 dieną, 11 val. bus iškilmingas Tarptautinio vaikų universiteto „Alfa“ mokslo metų atidarymas su universiteto rektorato įšventinimo ceremonija. Šventė vyks nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, konferencijų salėje (5 aukštas). Atidaryme dalyvaus Vilniaus miesto savivaldybės atstovai taip pat pakviesti Švietimo ministerijos atstovai.

Šiemet vaikų universitete vaikus pasitiks ne tik akademinės bendruomenės atstovai, tačiau ir lektoriai iš meno, verslo bei politikos sričių. Taip pat planuojama dar daugiau interaktyvių, technologinių paskaitų bei savaitgalinės stovyklos.

Tarptautinio „Alfa“ vaikų universiteto studentais taps 3-ios klasės moksleiviai iš įvairiakalbių mokyklų:  „Saulės“ privačios gimnazijos, Vilniaus Simono Konarskio mokyklos, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazijos ir Naujamiesčio vidurinės mokyklos. Anot edukacinės programos vadovės Evelinos Lipskajos, socialinių ar kultūrinių skirtumų turinčių vaikų integravimas į bendrą darbo grupę padės ugdyti pagarbą žmogaus teisėms, tautiškumą, demokratišką požiūrį į pasaulėžiūrų, įsitikinimų ir gyvenimo būdo įvairovę.

Aštuonis mėnesius truksiančioje universiteto sesijoje vaikai klausysis paskaitų, diskutuos ir dalyvaus praktiniuose užsiėmimuose šiomis temomis: technologijų ir inovacijų, kalbų, karjeros planavimo, lyderystės, komunikacijos, ateities įžvalgų, ekonomikos, verslumo ir turizmo. Be numatytų sesijų taip pat vaikai bus kviečiami į specialias dienos stovyklas savaitgaliais, kuriose numatoma unikalių edukacinių  pramogų programa.

Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“ – tai 2018 m. pradžioje įsteigta edukacinė programa, vykdoma remiantis sėkmingu Lenkijos partnerių Kujavijos – Pamario Aukštosios mokyklos, Vaikų universiteto pavyzdžiu. Semestro pabaiga numatoma 2019 m. gegužę.

Dalinkis:

GRĮŽTI