fbpx

Mados industrijos pirmakursiai pristatė mados projektus


Šią savaitę Mados industrijos studijų programos pirmo kurso studentai pristatė mados projektus. Šis kūrybinis projektas apėmė medžiagos pasirinkta mados tema rinkimą, analizę, vaizdo maketo kūrimą ir pristatymą auditorijai.
Studentai teigia, kad tokio tipo komunikacijos projektai leidžia kompleksiškai analizuoti mados reiškinius, moko atskleisti temą ir kūrybiškai perteikti savo atradimus. Studentų atsiliepimai apie šį kurso projektą:
Paulina: ieškodama informacijos savo pasirinktai temai ne tik pagilinau mados istorijos žinias, bet ir prasmingai praleidau laiką.
Brenda: prasmingiausia šios užduoties dalis buvo galimybę rinktis aktualią temą, išgirsti daug skirtingų, aktualių pristatymų, pasisemti žinių ir naujienų.
Dovilė: šis mados projektas suteikė galimybę atnaujinti ir prisiminti maketavimo įgūdžius, leido pagilinti analitinius įgūdžius.
Aina: man patiko sužinoti ir išgirsti iš kolegų daug naujų dalykų, daryti šį projektą buvo sunku, bet labai smagu.
Urtė: įgyjau maketavomo patirties, lavinau kūrybinės raiškos įgūdžius, sužinaujau daug naujo.
Aistė: darydama šį darbą išmokau teisingai kurti maketą, o klausydama kitų pristatymų sužinojau daug naujos informacijos apie įvairius dizainerius ir mados tendencijas.
Agilė: buvo įdomu kurti maketą, kadangi niekada nesu to dariusi ir patiko kūrybinis procesas. Taip pat įdomu buvo klausytis kitų.
Kotryna: tiek ruošdamasi, tiek klausydama pristatymų sužinojau daug naujo apie vyraujančias tendencijas, meną ir daugelį kitų aktualių temų.
Gabrielė: šis projektas supažindino mane su naujais dizainieriais ir leido sužinoti daugiau apie jau žinomus. Taip pat buvo įdomu išgirsti ir pamatyti kolekcijų pristatymų aptarimus bei pasakojimus apie esamas ir būsimas mados tendencijas.
Paula: ruošiantis pristatymui buvo puiki proga labiau įsigilinti į patinkančią temą ir sužinoti naujų dalykų. Taip pat smagu buvo išgirsti ir pamatyti kitų merginų darbus ir gauti naujos informacijos iš skirtingų temų.
Ernesta: patiko galvoti temą, daryti maketą, rinkti medžiagą, sužinoti naujos informacijos apie skirtingas grupės draugų temas.

Mados projektų pristatymai yra studijų dalyko „Kūrybinės industrijos“ kurso dalis. Dėstytoja – doc. dr. Rasa Levickaitė.

 

 

Paulina Gustė Gabrielė Brenda

Dalinkis:

GRĮŽTI