fbpx

Kviečiame į nuotolinius mokymus apie konfliktų atsiradimą, poveikio darymą ir sprendimus


Kazimiero Simonavičiaus universiteto Kompetencijų raidos centras kviečia gegužės 11, 13 ir 18 dienomis dalyvauti nuotoliniuose mediacijos mokymuose: „Vyraujantys aspektai konfliktų atsiradime, poveikio daryme ir sprendimuose“. Mokymų lektorė – Jolanta Masian.

Mokymų programos tikslai:

  • Supažindinti dalyvius su konfliktų atsiradimo ir plitimo dinamika, konfliktų klasifikavimo ir konfliktų sprendimo būdais.
  • Suteikti galimybę išanalizuoti savo elgesį konflikto metu ir sužinoti, kokios priežastys lemia konflikto dalyvių elgesį.
  • Sudaryti galimybę suprasti, kokie psichologiniai mechanizmai padeda ar trukdo spręsti konfliktus.
  • Padėti  atpažinti konflikto metu taikomas strategijas, reagavimo į konfliktuojančius asmenis bei konfliktines situacijas būdus.
  • Susipažindinti su streso ir anti-streso samprata, streso įveikos strategijomis.

Mokymai orientuoti į dalyvių praktinių įgūdžių lavinimą, pagristą išsamiomis teorinėmis žiniomis. Siekiant mokymų kokybės, užsiėmimai vyksta nedidelėse grupėse (12 asmenų).

Jolanta Masian – klinikinė psichologė, išsilavinimą ir specializaciją įgijusi VU (Lietuva), SGH (Lenkija), KUL (Lenkija), atitinkanti europinį psichologų kvalifikacijos standartą (EuroPsy sertifikatas), POA narė. Aktyviai dalyvauja profesinėse mokslinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje skaitydama pranešimus ir vesdama seminarus profesionalams.

Lektorė turi sukaupusi patirtį kuriant ir įgyvendinant efektyvios komunikacijos, asertyvumo, streso įveikos strategijų taikymo, konfliktų sprendimo, profesinio perdegimo profilaktikos psichologinių mokymų programas medicinos bei švietimo įstaigų darbuotojams.

Psichologinius mokymus, teorinius ir praktinius seminarus įvairių profesijų atstovams Lietuvoje ir užsienyje Jolanta Masian veda nuo 1999 metų.

Baigus mokymus, bus išduodamas tai patvirtinantis pažymėjimas, registruotas kvalifikacijos tobulinimo ir renginių registre.

Daugiau informacijos ir registracija: https://bit.ly/2WoUmL1

Dalinkis:

GRĮŽTI