fbpx

Kviečiame į nuotolinius mokymus „Antikorupcinės aplinkos kūrimas organizacijoje“


2016 m. gruodžio 6 d. Specialiųjų tyrimų tarnyba, bendradarbiaudama su viešojo ir privataus sektoriaus atstovais, parengė ir patvirtino Antikorupcinės aplinkos viešajame sektoriuje kūrimo ir įgyvendinimo vadovą. Tai savotiškas standartas, nustatantis rekomendacines priemones kuriant korupcijai atsparią aplinką viešojo sektoriaus organizacijoje.

Šiai dienai, tik maža dalis organizacijos vadovų suvokia antikorupcinės aplinkos kūrimo naudą, neidentifikuoja antikorupcinės aplinkos elementų bei nežino, nuo ko pradėti.

Mokymų metu:

pristatomas antikorupcinės aplinkos modelis ir jo elementai, nustatomas individualizuotos antikorupcinės aplinkos kūrimo poreikis, parenkamos atitinkamos priemonės bei pateikiami praktiniai patarimai nuo ko pradėti ir kaip sėkmingai pradėti kurti korupcijai nepalankią aplinką.

Mokymų išskirtinumas:

  • Patirtimi ir praktinėmis žiniomis paremti mokymai
  • Dalyviams bus įteikti kompetencijų pažymėjimai
  • Mokymų vaizdo medžiagos peržiūra 3 d. po mokymų.

Mokymai vyks: Susirinkus grupei

Trukmė: 13:00-17:00 val. (4 val.)

Kaina:  69 eurų.

Registracija

Mokymai vyks: Nuotoliniu būdu per ZOOM programėlę

 

Prof. dr. Raimundas Kalesnykas

Lektorius: Prof. dr. Raimundas Kalesnykas

Teisės mokslų daktaras, KSU Teisės fakulteto profesorius, ES Europos teisėsaugos akademijos (CEPOL) Mokslo ir tyrimo grupės ekspertas, Europos saugumo ir bendradarbiavimo (ESBO) ekspertas, turintis virš 20 metų akademinio darbo patirties dėstant Lietuvos ir užsienio universitetuose, vedant įvairius antikorupcinius mokymus valstybės politikams, valstybės tarnautojams, viešojo ir verslo sektoriaus darbuotojams.

Lektoriaus interesų sritys apima plačią teisės, visuomenės saugumo ir kovos su korupcijos teorijos bei praktikos problematiką: tarptautiniai kovos su korupcija standartai, tarptautinio saugumo politika, tarptautinė žmogaus teisių apsauga, ES teisė, administracinė teisė, viešasis administravimas, visuomenės saugumo procesų pokyčiai ir valdymas, teisėsaugos sistemos reformų valdymas ir teisėsaugos pareigūnų rengimas bei mokymas.

Daugiau informacijos: Tel. +370 640 78 959, E-mail – krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI