fbpx

Kviečiame į Atvirų durų dieną!


Kviečiame visus besidominčius studijomis, kovo 23-ą dieną, 15:00 val., sudalyvauti Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) organizuojamoje Atvirų durų dienoje. Renginio metu galėsite daugiau sužinoti apie siūlomas studijų programas ir reikalavimus stojantiesiems, susitikti su studijų programų vadovais, dėstytojais, Alumnais ir studentais.

Registracija į renginį: registracija baigta.

Kitą dieną po registracijos bus atsiunčiamas prisijungimas prie renginio platformos.

Renginys vyks per Zoom“ platformą.

 

Programa

15:00 – 15:10

Pokalbis apie Išankstinį priėmimą ir 2021 m. stojimo į Universitetą reikalavimus

 

15:10 – 16:00

  • Susitikimas su KSU Verslo mokyklos direktore Deimante Žilinskiene ir Aviacijos vadybos studijų programos vadovu, aviacijos ekspertu – doc. dr. Konstantinu Kalligianniu.

Būsimiesms studentams į rūpimus klausimus taip pat atsakys Aviacijos vadybos programos Alumni Saveen Randula ir Rinkodaros ir reklamavimo studijų programos 3-čio kurso studentė Gabija Jusytė.

  • Aviacijos vadybos (nuolatinių ir nuotolinių) studijų programų pristatymas
  • Rinkodaros ir reklamavimo studijų programos pristatymas
  • Antreprenerystės (verslumo) ir vadybos studijų programos pristatymas
  • Verslo vadybos (nuotolinės studijos) studijų programos pristatymas 

 

15:10 – 16:00

Susitikimas su Teisės fakulteto prokedanu Olegu Beriozovu ir KSU Profesoriumi dr. Ryšardu Burda. Būsimiesms studentams į rūpimus klausimus atsakys KSU absolventas, „Advokato R.Bradūno kontora” advokato padėjėjas, Druskininkų miesto tarybos narys – Karolis Kaklys.

  • Teisės programos pristatymas

 

15:10 – 16:00

Susitikimas su Kūrybos visuomenės ir ekonomikos instituto direktoriumi dr. Mindaugu Kazlausku ir  Prof. dr. Eugenijumi Skerstonu.

  • Mados industrijos programos pristatymas

 

15:10 – 16:00

Susitikimas su Pramogų ir turizmo industrijų programos vadove doc. dr. Rasa Levickaite bei industrijos dėstytoju, viešbučio „Vilnius Grand Resort“ pardavimų ir marketingo vadovu Albertu Zinevičiumi.

Būsimiems studentams į rūpimus klausimus atsakys Snieguolė Valiaugaitė, KSU absolventė, „Keliauk Lietuvoje“ atstovė spaudai ir turinio projektų vadovė.

  • Pramogų ir turizmo industrijų programos pristatymas

 

Dalinkis:

GRĮŽTI