fbpx

Kviečiame į atviras užsienio lektorių paskaitas


Gegužės 8 – 11 dienomis kviečiame universiteto studentus ir visus besidominčius šiuolaikiniais pasaulio procesais į atviras paskaitas, kurias skaitys lektoriai iš užsienio.

Gegužės 8 d. (antradienį) 8.30-11.45 val. Kazimiero Simonavičiaus universitete lektorė Aniela Staszewska iš Finansų ir vadybos universiteto (Lenkija) skaitys paskaitą “Kintantis pinigų vaidmuo“. Paskaitoje bus pristatoma pinigų istorija, formos ir funkcijos, problemos dominuojančiose monetarinėse sistemose, alternatyvos pinigams ir kiti klausimai. Paskaita vyks 214 auditorijoje.

Gegužės 11 d. (penktadienį) 8.30-11.45 val. docentė dr. Seda Aktaş iš Nisantasio universiteto (Turkija) skaitys paskaitą, kurios tema – „Filmų kūrimas“. Paskaitoje bus pristatomi besikeičiančios ekonominės, socialinės ir kultūrinės praktikos naujų technologijų ir skaitmenizavimo kontekste, pokyčiai filmų gamybos, vartojimo ir demonstravimo procesuose bei kontekstuose ir formose, nauji auditorijos modeliai, kolektyvinė sąmonė, virtualių bendruomenių įsitraukimas į filmų kūrimo procesą ir kiti klausimai.

Ypatingai kviečiami dalyvauti Kūrybinių ir kultūrinių industrijų studentai. Paskaita vyks 214 auditorijoje.

Gegužės 11 d. (penktadienį) 12.00-13.30 val. Marcin Beliacki iš Kardinolo Stefano Višinskio universiteto (Lenkija) skaitys paskaitą, kurios tema – „Mediacija vaiko pagrobimo bylose“. Paskaitoje bus pristatoma vaikų pagrobimo atvejų teisinė sistema, kurioje daugiausia dėmesio skiriama tarpininkavimui,  Hagos konvencijos civiliniai aspektai dėl tarptautinio vaikų grobimo, šeimos mediacija tarptautiniame kontekste ir kiti klausimai.

Ypatingai kviečiami dalyvauti teisės studentai, tačiau paskaita atvira, tad dalyvauti kviečiami visi. Paskaita vyks 205 auditorijoje.

Paskaitos vyks anglų kalba.

Dalinkis:

GRĮŽTI