fbpx

Kviečiame į atviras užsienio lektorių paskaitas


Rugsėjo 10-20 dienomis kviečiame universiteto studentus ir visus besidominčius šiuolaikiniais pasaulio procesais į atviras paskaitas, kurias skaitys lektoriai iš užsienio.

Rugsėjo 14 d. (penktadienį) 10.15-11.45 val. lektorius Dariusz Czakowski iš Kujavio ir Pomorzės universiteto (Lenkija) skaitys paskaitą “Lenkijos žemės ūkio rinka iki ir po įstojimo į Europos Sąjungą“. Paskaita vyks 212 auditorijoje.

Rugsėjo 20 d. (ketvirtadienį) 12.00-13.30 val. lektorė Małgorzata Leśniowska-Gontarz iš Informacinių technologijų ir vadybos universiteto (Lenkija) skaitys paskaitą “Vadyba: nuo – iki“. Paskaitoje bus pristatoma planavimo, kontrolės ir lyderystės svarba vadybos procese, darbuotojų motyvavimas ir kiti klausimai. Paskaita vyks 210 auditorijoje.

Rugsėjo 20 d. (ketvirtadienį) 10.15-13.30 val. lektorė Agata Gemzik-Salwach iš Informacinių technologijų ir vadybos universiteto (Lenkija) skaitys paskaitą “Finansų rinkos“. Paskaitoje bus pristatoma nacionalinių pajamų matavimo metodai, prekių ir paslaugų rinka (pasaulinis poreikis ir jį lemiantys veiksniai), pinigų rinka ir monetarinė politika, infliacija, nedarbas ir kiti klausimai. Paskaita vyks 214 auditorijoje.

Paskaitos vyks anglų kalba.

Dalinkis:

GRĮŽTI