fbpx

Kviečiame į atviras profesoriaus iš Bosnijos ir Hercegovinos paskaitas!


Šiuolaikiniame pasaulyje neišvengiamai kiekvienam iš mūsų tenka susidurti su skirtingomis kultūromis, skirtingais papročiais, skirtingomis taisyklėmis, tradicijomis. Kaip perprasti? Kaip suvokti? Kaip interpretuoti? Kaip pasiekti abiem šalims tinkamo rezultato, jei pokalbis vyksta ne tik skirtingomis kalbomis, bet net ir mąstant kitaip?

Kovo 1 d. Kazimiero Simonavičiaus Universitetas pristato išskirtinę VIENINTELĘ galimybę dalyvauti visame pasaulyje pripažįstamo, daugiau kaip 20-ies knygų autoriaus iš Bosnijos ir Hercegovinos, doc. dr. SABAHUDIN HADŽIALIĆ paskaitose, kurios gali visiškai kitaip nušviesti faktus apie tai, ką jau seniai žinojote, ir atverti tai, apie ką net nenumanėte esant tarp skirtingų kultūrų bei jų komunikacijoje.

 

Paskaitų temos ir tvarkaraštis:

Auditorija: 214
Kalba:
Anglų/EN

9:30 – 10:10
INTERCULTURAL COMMUNICATION
Deeply polarised world of XXI century

10:20 – 11:00
INTERCULTURAL COMMUNICATION
Tolerance and dialogue in media

11:10 – 11:45
INTERCULTURAL COMMUNICATION
Freedom and misuse of freedom in media

 

Apie dėstytoją:

Dest_BiH

Doc. dr. Sabahudin Hadžialić

Doc. dr. Sabahudin Hadžialić dėsto Medijų ir komunikacijos fakultete Tarptautiniame Travniko universitete (International University Travnik, Bosnija ir Hercegovina). Jo dėstomi moduliai apima žiniasklaidą, politiką, demokratiją, žiniasklaidos etiką ir kt.  Jis taip pat yra paskirtasis Žiniasklaidos ir komunikacijos magistro studijų profesorius Komunikacijos fakultete UNINETTUNO universitete (UNINETTUNO University, Italija).

Doc. dr. Sabahudin Hadžialić publikavo daugiau nei 20 knygų Bosnijoje ir Hercegovinoje, Prancūzijoje, Italijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jo meniniai ir moksliniai darbai buvo išversti į daugiau nei 20 užsienio kalbų, taip pat ir lietuvių. Doc. dr. Sabahudin Hadžialić yra daugiau nei 70 mokslinių ir ekspertinių straipsnių bei daugiau 200 tekstų ir apžvalgų, publikuotų Bosnijoje ir Hercegovinoje,  autorius.

Dalinkis:

GRĮŽTI