fbpx

Kviečiame į atvirą nuotolinę paskaitą – Ateities teisininko sėkmės formulė


Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto Studentų mokslinė draugija kviečia į atvirų nuotolinių paskaitų ciklą „Teisė kitu kampu“. Šios paskaitos skirtos visiems, kurie nori tobulinti save kaip būsimą karjeros asmenybę, susipažinti su kitokiu teisiniu požiūriu ir diskutuoti aktualiausiomis teisės bei socialinėmis temomis. Paskaitų metu sulauksime žinomų svečių iš įvairių teisės bei karjeros konsultavimo sričių. Tikimės, jog šios atviros paskaitos padės kiekvienam tobulėti bei įgauti naujų kompetencijų, kurias galės panaudoti savo profesiniame kelyje.

 

Paskaitos tema: Ateities teisininko sėkmės formulė

Data: balandžio 14 d. 17.30 – 18.30

Prisijungimai prie paskaitos per Zoom platformą: https://bit.ly/3mfu2zn 

Registracija į paskaitą privaloma: https://bit.ly/3spRHiU

Paskaitą skaitys: Dr. Edvinas Meškys, advokatų kontoros “Ellex Valiūnas” advokatas – ekspertas ir Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos prezidentas, Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto socialinis partneris.

Galvojate apie svaiginančią serialo “Suits” teisininko karjerą? Bandote perprasti, dėl kokių savybių Harvey Specter personažas sugebėjo pasiekti sėkmės? Ar sėkmingam teisininkui užtenka tik gerų teisės žinių? Galbūt atvirkščiai, reikia būti žinomam viešojoje erdvėje ir turėsite daug klientų? Ar turėtumėte priklausyti įvairioms profesinėms organizacijoms, tokioms kaip Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija? Apie šiuos reikšmingus Jūsų karjerai klausimus ir tai, ko reikia sėkmingam teisininkui, kviečia padiskutuoti advokatų kontoros „Ellex Valiūnas” advokatas-ekspertas ir Lietuvos jaunųjų advokatų asociacijos prezidentas dr. Edvinas Meškys. Tikimės, kad būsite aktyvūs ir įsitrauksite į diskusiją, pasidalysite savo patirtimi ir užduosite rūpimus klausimus.

 

Dalinkis:

GRĮŽTI