fbpx

Kviečiame į atvirą nuotolinę paskaitą apie skaitmeninę madą


Gegužės 14 d. 15 val. skaitmeninės mados ir meno profesorė Jules Dagonet skaitys paskaitą „Mados industrijos revoliucija – nuo žaidybinių mados eksperimentų iki pasaulinių e-komercijos projektų”.

Kūrybinių menų universitetas (UCA) 2021 m. akreditavo Skaitmeninės mados magistro studijų programą, kurią dienraštis “The Guardian” pavadino “pirmuoju virtualaus kutiūro magistro laipsniu pasaulyje”. Savo paskaitoje prof. Jules Dagonet supažindins su pirmaisiais UCA studentų bandymais, aptars sėkmingus ir nepavykusius pavyzdžius. Kaip teigia profesorė, labai svarbu suvokti, kad skaitmeninė mada nebėra tik žaidybiniai mados eksperimentai, o mados industriją revoliucionuojantis sėkmės reiškinys. Taip pat paskaitos metu trumpai bus pristatyti skaitmeninės mados faktai ir e-komercijos ypatumai.

Prof. Jules Dagonet paskaita yra bendro dizainerių Seržo Grandžumiano ir Ramunės Strazdaitės, Kazimiero Simonavičiaus universiteto Mados industrijos programos ir Vytauto Didžiojo universiteto Multimedijų ir interneto technologijų studijų programos dėstytojų ir studentų projekto „Skaitmeninė mada: lietuviškos mados eksperimentai” dalis.

Paskaita yra skirta projekto dalyviams, tačiau, jei jus domina ši tema, gaukite prisijungimo nuorodą rašydami rasa.levickaite@ksu.lt.

Dalinkis:

GRĮŽTI