fbpx

Nuotolinė atvira paskaita – „Skaitmeninės technologijos naujojoje madoje“


Gegužės 7 dieną, 15 val., Amsterdamo taikomųjų mokslų universiteto Skaitmeninių medijų ir kūrybinių industrijų fakulteto tyrėja Lisette Vonk kviečia į nuotolinę kelionę po virtualų mados pasaulį. Paskaitos metu pranešėja supažindins su priaugintos realybės skaitmeninės mados projektais, skaitmeniniu dizainu, kūno skenavimu, virtualios aplinkos patirtimis ir ateities technologijomis. Lisette tyrinėja skaitmeninę madą ir fizines skaitmenines technologijas, dalyvauja virtualių kolekcijų kūrimo projektuose, dirba su studentais, todėl dalis paskaitos bus skirta klaidų analizei ir įkvėpimui bei raginimui priimti iššūkį profesionaliai analizuoti ir kurti mados ateitį.

Lisette Vonk paskaita yra bendro dizainerių Seržo Grandžumiano ir Ramunės Strazdaitės, Kazimiero Simonavičiaus universiteto Mados industrijos programos ir Vytauto Didžiojo universiteto Multimedijų ir interneto technologijų studijų programos dėstytojų ir studentų projekto „Skaitmeninė mada: lietuviškos mados eksperimentai“ dalis.

Paskaita yra skirta projekto dalyviams, tačiau, jeigu jus domina ši tema, gaukite prisijungimo nuorodą rašydami rasa.levickaite@ksu.lt.

Dalinkis:

GRĮŽTI