fbpx

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje apie vartotojų teisę


uzsklanda

 

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakultetas, Nacionalinė vartotojų konfederacija ir Lietuvos Respublikos Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas 2016 m.  lapkričio 4 d., penktadienį, Lietuvos Respublikos Seime (Konstitucijos salė, I rūmai, Gedimino pr. 53, Vilnius) organizuoja tarptautinę konferenciją „Alternatyvaus ginčų sprendimo tarp vartotojų ir verslininkų teisinis reguliavimas: Europos Sąjungos bei Lietuvos patirtis“ (programa).

Konferencijos tikslas – plėtoti tarptautinį mokslinį bendradarbiavimą alternatyvaus ginčų sprendimo tarp vartotojo ir verslininko (AGS VV)  teisės srityje.

Konferencijoje numatoma nagrinėti alternatyvaus AGS VV teoriją ir praktiką Europos Sąjungoje bei Lietuvoje. Konferencijoje pranešimus skaitys Lietuvos ir užsienio šalių (Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Lenkijos)  teisės mokslininkai.

Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Maloniai kviečiame dalyvauti šioje konferencijoje.

Dalyvių registracija:
Apie dalyvavimą tarptautinėje konferencijoje iki spalio 31 d. 10 val. prašome pranešti el.p. jolita.malinauskaite@ksu.lt nurodant savo vardą, pavardę, atstovaujamą instituciją ir kontaktinę informaciją (el.p., mob. tel. nr.); taip pat parašykite, ar pageidaujate gauti dalyvavimą konferencijoje patvirtinantį pažymėjimą.

SVARBU: Prieš atvykdami į konferenciją nepamirškite su savimi pasiimti asmens dokumentą.

Daugiau informacijos:
Jolita Malinauskaitė
KSU Teisės fakulteto prodekanė,
konferencijos Organizacinio komiteto pirmininkė
Tel. nr. 8 652 44508
El. p. jolita.malinauskaite@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI