fbpx

Kviečiame dalyvauti intensyvioje programoje „Sustainability Pressure Cooker 2023”


Pristatome nepaprastą galimybę KSU studentams pasinerti į transformuojančią ir intensyvią mokymosi kelionę „Sustainability Pressure Cooker 2023”. Programą inicijuoja Roterdamo Verslo mokyklos Konsultavimo ir verslumo magistro programa (Roterdamo taikomųjų mokslų universitetas).

 

Programa

Pasirengimo etapas:

Rugsėjo 13 d. 17:00 val. vyks nuotolinis įžanginis susitikimas su programoje dalyvausiančiais studentais. Būsimieji programos dalyviai bus supažindinti su mokymosi programa bei gaus visą mokymosi procesui būtiną informaciją: literatūrą, vaizdo įrašus, nuorodas į tinklalaides, interaktyvias užduotis.

Intensyvi savaitės programa:

Spalio 2-6 d. Roterdame dalyviai pasiners į dinamišką mokymosi atmosferą, kur jų lauks kviestinių svečių iš įvairių sektorių paskaitos, interaktyvūs seminarai praktinių įgūdžių tobulinimui, nuotolinės projektų konsultacijos. Studentai turės parengti ir įgyvendinti realų projektą, skirtą Roterdamo „De Doelen Rotterdam” renginiui „Immersive Tech Week”.

3 ECTS kreditai bus skirti sėkmingai baigus intensyvią programą ir bus užskaityti KSU.

 

Finansavimo galimybės: 

Atrinktiems studentams KSU skirs 553 eurus kelionei ir apgyvendinimui intensyviai programai Roterdame. Pasirinkus ekologišką kelionės būdą (kelionė į Roterdamą traukiniu ar autobusu), papildomai bus skirta 50 EUR.

 

Registracija: 

Programoje dalyvauti gali visų studijų krypčių studentai, išskyrus pirmo bakalauro kurso studentus.

Jei norite dalyvauti programoje, prašome užpildyti paraiškos formą iki rugsėjo 3 d. Registracijos forma

 

Studentų įspūdžiai ir atsiliepimai apie 2022 metais vykusią programą.

Kviečiame registruotis ir prisijungti prie programos!

Dalinkis:

GRĮŽTI