fbpx

Kviečiame dalyvauti intensyvioje programoje “Saugumo rizikų valdymas”


Pasaulis susiduria su įvairiais iššūkiais, tokiais kaip migracija, kibernetinės atakos, organizuotas nusikalstamumas ir kitais naujais iššūkiais, įskaitant neseniai virusų sukeltą krizę. Pastaraisiais metais šie iššūkiai taip pat tapo saugumo klausimais, svarbiais daugeliui Europos šalių. Saugumo iššūkiai svarbūs bet kuriai organizacijai ar įmonei, todėl patyrę ir gerai parengti saugumo specialistai yra gyvybiškai svarbūs bet kurios įmonės plėtrai.

Šiuo metu akivaizdu, kad Europos šalys šiuos iššūkius sprendžia skirtingai. Nėra vieningų standartų ir požiūrių, kaip specialistai turėtų spręsti tokius iššūkius. Reikia profesionalių, gerai parengtų specialistų, galinčių įgyvendinti patikimą saugumo rizikos valdymą įvairiais lygmenimis ir įvairiose organizacijose.

Intensyvios programos metu studentai turės galimybę susipažinti su saugumo rizikos valdymu, tobulinti įgūdžius ir įgyti žinių apie saugumo valdymo planavimą ir įgyvendinimą įvairiose organizacijose. Jie taip pat sužinos apie saugumo rizikos nustatymą ir valdymą. Žinoma, saugumo mokymas reikalauja ir praktinių žinių bei bendradarbiavimo, todėl į kursą bus įtraukti praktiniai užsiėmimai, pavyzdžiui, komandinės užduotys ir pratybos, ir kita veikla, kuri gali būti lemiamas veiksnys realiose situacijose.

Programą organizuoja Turibos universitetas (Ryga, Latvija) bendradarbiaudamas su Kazimiero Simonavičiaus universitetu ir dar keliais Europos universitetais. Veiklos vyks 2024 m. gegužės 7-11 d. Turibos universitete (Latvija).

Taip pat vyks 3 įvadinės nuotolinės paskaitos, kurių metu studentai susipažins su kitais dalyviais ir dalyvaus paskaitose apie saugumo pagrindus ir saugumo rizikos valdymą. Datos: balandžio 11 d., balandžio 18 d., balandžio 25 d., 16:00-17:30 val.

Dalyvavimas šiose nuotolinėse paskaitose yra privaloma programos dalis. Studentams, sėkmingai išklausiusiems visą programą, bus suteikti 3 ECTS, kurie bus pripažinti kaip studijų programos KSU dalis.

Dalyvavimas programoje nemokamas. Atrinktiems studentams bus skirta 553 EUR Erasmus+ stipendija kelionės ir pragyvenimo išlaidoms padengti, o Turibos universitetas padengs apgyvendinimo išlaidas studentų bendrabutyje (dviviečiuose kambariuose).

Dalyviai – teisės ir verslo krypties bakalauro ir magistro studijų studentai ir bet kurie kiti studentai, besidomintys saugumo rizikos valdymo tema (išskyrus paskutinio kurso studentus). KSU skirtos tik 5 vietos.

Susidomėjote? Pateikite Registracijos formą el. p. international@ksu.lt iki vasario 20 d.

Dalinkis:

GRĮŽTI