fbpx

Kviečiame dalyvauti intensyvioje programoje “Įvairovės harmonija darbo aplinkoje”


Globalizacija ir senėjimas tapo mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, todėl įmonės ir organizacijos susiduria su įvairiausiais iššūkiais, tokiais kaip kvalifikuotų darbuotojų trūkumas, komandos formavimas atsižvelgiant į amžiaus, tautybės įvairovę ir kt. Tapo itin svarbu suprasti įvairius skirtumus, ir įgalinti juos padėti įmonei efektyviai veikti.

Intensyvios programos metu studentai turės galimybę sužinoti apie tarpkultūrinę komunikaciją komandiniame darbe, organizacijos kultūrą, pagrįstą įvairovės valdymu, psichologinį atsparumą, padedantį mažinti profesinį stresą, įvairaus amžiaus kartų įtraukimą į komandinį darbą. Programa apims ne tik paskaitas ir seminarus, bet ir atvejų analizę, grupinius projektus ir simuliacijas.

Programą organizuoja Gdansko universitetas (Lenkija) bendradarbiaudamas su Kazimiero Simonavičiaus universitetu ir dar keliais Europos universitetais. Veiklos vyks 2024 m. birželio 17-21 d. Gdansko universitete.

Taip pat vyks 4 įvadinės nuotolinės paskaitos, kurių metu studentai susipažins su kitais dalyviais ir dalyvaus paskaitose, kurios supažindins su pagrindinėmis temomis. Datos: birželio 12-14 d.

Dalyvavimas šiose nuotolinėse paskaitose yra privaloma programos dalis. Studentams, sėkmingai išklausiusiems visą programą, bus suteikti 5 ECTS kreditai, kurie bus pripažinti kaip studijų programos KSU dalis.

Dalyvavimas programoje nemokamas. Atrinktiems studentams bus skirta 763 EUR Erasmus+ stipendija kelionės, apgyvendinimo ir pragyvenimo išlaidoms padengt.

Dalyviai – bakalauro ir magistrantūros studentai (išskyrus paskutinio kurso studentus). KSU skirtos tik 5 vietos.

Susidomėjote? Pateikite paraišką el. p. international@ksu.lt iki kovo 25 d.

Dalinkis:

GRĮŽTI