fbpx

Kviečiame dalyvauti atviroje nuotolinėje paskaitoje su Arūnu Skuja, „Oro transporto reikšmė globalioje ekonomikoje ir dinamika iki 2020 m“


Arūnas Skuja

2020 m. rugsėjo 22 d. 10:15-11:45 val. vyks nuotolinė paskaita „Oro transporto reikšmė globalioje ekonomikoje ir dinamika iki 2020 m.” Kviestinis svečias – Arūnas Skuja, „Finnair“ generalinis direktorius Baltijos šalims ir Rytų Europai.

Paskaitoje diskutuosime apie Covid-19 įtaką aviacijai ir atsigavimo scenarijus; keleivių pasirinkimų bei prioritetų pokytį – kaip prisitaikyti prie naujovių; aptarsime oro bendrovių veiklos modelius, ateities perspektyvas. Na ir vyšnia ant torto – išgirsime pasakojimą apie „Finnair“  – modernią premium klasės skrydžių bendrovę ir sužinosime, kodėl 5 mln. gyventojų šalis Suomija turi Helsinkio skrydžių hub’ą.

Paskaita yra skirta Pramogų ir turizmo industrijų studijų programos studentams ir visiems neabejingiems šių industrijų aktualijoms. Pramogų ir turizmo patirčių kviestinių svečių paskaitų kurso kuratorė – doc. dr. Rasa Levickaitė.

Prisijungimo nuoroda

Meeting ID: 861 8499 4188

Passcode: 906793

 

Paskaita nemokama.

Dalinkis:

GRĮŽTI