fbpx

Kur dėsime kablelį: pokyčių kūrimas negalimas laukimas?


Jau galima pasiklausyti KSU Rektoriaus prof. dr. Arūno Augustinaičio pranešimą „Kur dėsime kablelį: pokyčių kūrimas negalimas laukimas?“

Rekomenduojame visiems, kas domisi regionalizacija  ir kūrybos bei inovacijų ekonomika, o ypač Kūrybos ekonomikos magistro studijų programos bei Pramogų ir turizmo industrijų studijų programos dėstytojams ir studentams. Kaip visada, prof. A. Augustinaičio įžvalgos yra tikslios.

Ką reiškia tokios sąvokos kaip Neringos burbulas ir Juodkrantės gentis regionų plėtros ir sumaniojo valdymo strategijose? Kaip regionuose turėtų veikti socialinės įtraukties technologijos ir kodėl jų gerovės ateitis – kultūros ir inovacijų ekonomika? Kaip simbolinės regionų figūros turi tapti plėtros katalizatoriais? Pranešime atskleidžiami vidiniai ryšiai, kodėl Juodkrantėje viskas yra simbolinė Liudviko Rėzos figūra: Europos mokslas, kultūrinė ir literatūrinė lietuvybė, prūsiškai-kuršiškai-žemaitiškos realijos, Napoleono žygių trasos ir visuomeniniai požiūriai, religijų sankirtos ir filosofija, meno ir gamtos paveldas, pagaliau verslo tradicijos ir kurortinis turizmas.

Diskusiją surengė L. Rėzos kultūros centras, moderavo Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centro kuratoriumo pirmininkė, KSU profesorė dr. Jolanta Zabarskaitė. Ši diskusija yra vienas iš renginių skirtų Neringai – Lietuvos kultūros sostinei 2021.

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia

Dalinkis:

GRĮŽTI