fbpx

KSU vyko 2-oji „Tarptautinės aviacijos mokyklos“ sesija


Lapkričio 19-23 dienomis KSU vyko 2-oji „Tarptautinės aviacijos mokyklos“ sesija, kuri yra Erasmus+ projekto „Išskleisk savo sparnus“ dalis. 1-oji „Tarptautinės aviacijos mokyklos“ sesija vyko spalio mėn. Lenkijoje.

Užsiėmimuose dalyvavo aviacijos vadybos studentai iš Transporto ir telekomunikacijų instituto (Latvija), Kazimieros Simonavičiaus universiteto bei Informacinių technologijų ir vadybos universiteto (Lenkija), kuris yra ir projekto koordinatorius.

Studentams buvo vedami užsiėmimai pagal projekto metu parengtą medžiagą. Paskaitų ir seminarų metu studentai susipažino su terminalo bei oro erdvės galimybių optimizavimu, darnia oro uostų infrastruktūros vadyba bei tarptautinėmis iniciatyvomis, skirtomis darniai plėtrai.

Pagrindinis projekto tikslas – pagerinti aviacijos vadybos studentų žinių ir įgūdžių kokybę bei atitikimą darbo rinkos ir socio-ekonominei aplinkai. Ruošiamasi sukurti naują studijų kursą „Darnios aviacijos plėtra“, kuris apims temas, susijusias su atsakingos ir sąmoningos aviacijos nauju konceptualiu modeliu, kuriame aviacijos plėtra vykdoma atsižvelgiant į socialinės ir gamtinės aplinkos interesus, egzistuojančius ekologinius apribojimus bei visuomenės lūkesčius.

Projektą finansuoja Erasmus+ programa. Projekto Nr. 2017-1-PL01-KA203-038782.

Dalinkis:

GRĮŽTI